Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most milyen lesz? A férjemn...

Ez most milyen lesz? A férjemnek egyszerre lesz kistesója és gyereke?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 évesek vagyunk.Bár még a rokonok nem tudják,de 15 hetes terhes vagyok.Erre jön a férjem haza hogy elújságolja hogy kistesója lesz az anyukája második házasságából.38 éves az anyósom.kicsit szerintem durva.Később megtudtam a drága anyósom szintén a 15.hétben jár.Mit tegyek? Ez nekem nagy trauma.Mit mondok majd a gyerekemnek?
2013. ápr. 6. 01:45
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy icipici kérdés: szerinted meddig titkolhatjátok a te terhességedet? 15 hét alatt nem tudtátok elmondani?! Úristen! Később majd letagadjátok, és azt mondod dinnyét csempészel?!

Lehet, az anyósod is éppen azon gondolkodik "milyen jó, a kis menyem még nem terhes, majd gyakorolhatja a babázást a pici sógornál!"

Nőj fel!

Sokszor, sok esetben barátnők, testvérek, rokonok együtt várandósak! Mindenkinek a magánügye a gyerekvállalás, a ti ágyatok mellett sem állt ott senki és ellenőrizte, húz-e a párod gumit.

Ő gyereket akart, tessék elfogadni!

2013. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Én is 38 évesen szültem második házasságból a 4. gyerekemet, Ő most 4 éves. A legnagyobb lányom meg most 21 éves. Ő is készül babára, mivel régóta jó párkapcsolatban él, jó anyagi körülmények között.

Én is mondtam neki, hogy úgy gondolkodjon, hogy én nem igazán kívánok mostanában unokázni. Itt van még 3 gyerek, akikkel foglalkozni kell, munkahelyem, családi vállalkozásunk. Örülök, hogy élek!

Ha szeretne babázni, akkor persze segítek, de nem úgy, mint az én anyukám (aki nyugdíjas), s most is sokat vigyáz a picire!

2013. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki de komolyan!

Lesz majd játszótársa a gyerekednek, meg meg tudjátok beszélni a babavárást anyósoddal. Mi ebben a katasztrófa? Tényleg nem értem!

Egyáltalán nem ciki sem most, sem később.

2013. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Ma megmondtuk neki az unokát.Nyelt egyet és röhögött.Hogy ügyvéd léttére így viselkedjen.Aztán eljöttünk akkor is röhögött.D nem gratulált meg semmi.Mint aki sokkot kapott.A férje meg egyből bement a szobájába.Nem tudom miért de nekem rosszul esik.Többet én oda nem teszem a lábamat.Az én szüleim 49 évesek.Apukám nem kifejezetten,de anyukám örült a hírnek.Rögtön elkezdte a babaholmikat összehordani. :)
2013. ápr. 6. 12:13
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Valami okuk csak volt, hogy nem örültek... Amúgy meg hogy lehetsz ennyire hisztis? "Én többet nem teszem oda be a lábam." Nőj már fel, de tényleg, nem körülötted forog a világ. Te felháborodsz, hogy ő terhes, te meg halálosan megsértődsz, mert nem gratulált a gyerekedhez...
2013. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a példa is bizonyítja, hogy 20. évesen nem kéne gyereket vállalni, amíg még az ember maga is gyerek.

Ideje lenne felnőnöd.

2013. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
97%
Azért röhögött ki, mert még éretlen vagy a gyerekhez. Mutatja ezt az anyósod terhességéhez való hozzáállásod, most meg a sértődéses hisztid. Mi nem bántani akarunk, nem érdekünk, nem is ismerünk, de ha nem változtatsz magadon, nagyon nehéz lesz felnevelned a gyereked.
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a trauma??

Nekem az öcsém(féltesóm) 3,5 éves volt mikor megszületett a fiam és 21 voltam,apukám későbbi házasságából született.Mindketten jól jártak,olyan mintha lenne az öcsémnek egy kis öccse és tulajdonképpen az unokaöccse,fiamnak meg egy bátyja.Nincs ezzel semmi gond,egyik barátoméknál a fia fél évvel idősebb a barátom öccsénél(féltestvér).Egy csoportba jártak az oviban és imádják egymást,mint két testvér,és az unokaöcsi idősebb a nagybátyjánál.

2013. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
95%
még lemaradt,21 évesen szültem,persze mindenki szerint korai,na igen lehet fiatal vagyok de nem vagyok ilyen éretlen mint te,ez nem ciki,ciki az,hogy egy 10 éves szintjén van és közben terhes. 23L
2013. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
89%
Lehet azért nyelt és nevetett zavarában, mert egy értelmesebb, kedvesebb lányt szeretett volna a fiának..
2013. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!