Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most milyen lesz? A férjemn...

Ez most milyen lesz? A férjemnek egyszerre lesz kistesója és gyereke?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 évesek vagyunk.Bár még a rokonok nem tudják,de 15 hetes terhes vagyok.Erre jön a férjem haza hogy elújságolja hogy kistesója lesz az anyukája második házasságából.38 éves az anyósom.kicsit szerintem durva.Később megtudtam a drága anyósom szintén a 15.hétben jár.Mit tegyek? Ez nekem nagy trauma.Mit mondok majd a gyerekemnek?
2013. ápr. 6. 01:45
1 2 3 4 5 6
 51/58 zabmester ***** válasza:

Mi bajod van? Ezt komolyan nem értem.

1. Az anyósod csak 38 éves, manapság teljesen megszokott, hogy ilyen korban szül valaki, pláne, hogy a második házasságában él, van már egy felnőtt fia, szeretne közös babát a mostani férjével. Ezen nem tudom, mi a kiakasztó.

2. Úgy érzed, anyósodnak kötelessége lenne a szó klasszikus értelmében unokázni? Tudtommal a babát ti vállaltátok (mármint a tiéteket), nem az anyósod, ő maximum szívességet tesz, ha helyettetek vigyáz rá.

3. Ha nem születne most babája, valószínűleg akkor sem lenne olyan tipikus nagyi, aki rétest süt, kötöget, és otthonkában tipeg az unoka körül, mert MÉG CSAK 38 ÉVES! Most hirtelen 20-30 évet kéne öregednie, mert neked úgy tetszene?

4. Azért nem teszed be többet hozzá a lábad, mert nevetett ezen a kicsit fura szituáción? Hát veled se lehet egyszerű az élet.

5. Ciki? Azért manapság ez se olyan ritka, az viszont nevetséges, hogy ezt te cikinek érzed. Gyerek vagy még.

6. Egy ilyen hülyeség miatt hazaköltözöl a szüleidhez? A férjed mit tehet erről az egészről? Te meg behisztizel és hazaszaladsz anyuhoz? Ne haragudj, de ez nevetséges.


Mellesleg én is 20 éves voltam, amikor szültem. Anyukám akkor volt 45, még akár ő is szülhetett volna, szóval akár nálunk is lehetett volna ilyen helyzet (mondjuk neki esze ágában sem volt még egy gyereket szülni, de ez magánügye mindenkinek). Párszor beszélgettünk is erről, de sose jutott eszembe, hogy ez ciki lenne. Furának fura lett volna kicsit, de inkább olyan aranyos módon.

Na meg anyukám se az a tipikus anyóka, miért is lenne? Csinos, fiatalos, dolgozik még (meg még fog is jó sokáig), sportol, állandóan képezi magát, társaságba jár, stb. A fiam a rajongásig imádja az ő fiatalos nagyiját, attól függetlenül, hogy anyukám - lévén még jócskán nem nyugdíjas - sose tudta azt megtenni, hogy állandóan körülötte sürögjön-forogjon.

2013. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a ciki?!

Az,hogy egy ilyen hisztis gyereket mint te,valaki elvett feleségül és még a gyerekei anyját is benne vélte megtalálni!

Sajnálom a születendő gyermekedet,a férjedet és még az anyósodat is.

2013. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
52-es, a szüleit ki ne hagyd, akikhez most hazaköltözik felcsinálva.
2013. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha a gyerek gyereket szül. Nem magának szüli, hanem a nagyszülőknek. Ha az egyik nem ér rá, mert ő is épp babázni fog, akkor átköltözik a másikhoz, a lényeg hogy valaki felnevelje helyette, és ne kelljen felelősséget vállalni. Na ez a ciki!
2013. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Jobb is hogy hazaköltözöl.

A férjed jobbat érdemel, mint egy ilyen kis picsogó, éretlen kislányt.

Csak a gyerekedet sajnálom...

2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidnek van egy kis eszük, vissza sem engednek, hanem hazazavarnak a férjedhez. :P
2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Az én férjem 33 éves, az apja 2. házasságából született legkisebb öccse 1 éves, a mi kislányunk pedig 2. Szerintem egyáltalán nem durva, h anyósod 38 évesen szül. Manapság nagyon sokan ilyen korban vállalják be a 2. babát. (20 évesen meg egyre kevesebben.)

A két pici biztos nagyon fogja szeretni egymást, de az tuti, h anyósod segítségére nem fogsz tudni apellálni jó pár évig, hisz meglesz a teendője a saját gyerekével is.

Nálunk is sajnos úgy alakult, h apósomnak a kisunokájával nincs túl sok kapcsolata, mert leköti a saját kisfia. De ezen túl kell lépni.

2013. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok?

Túltettétek magatokat ezen a problémán? Javult a kapcsolatotok?

2014. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!