Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most milyen lesz? A férjemn...

Ez most milyen lesz? A férjemnek egyszerre lesz kistesója és gyereke?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 évesek vagyunk.Bár még a rokonok nem tudják,de 15 hetes terhes vagyok.Erre jön a férjem haza hogy elújságolja hogy kistesója lesz az anyukája második házasságából.38 éves az anyósom.kicsit szerintem durva.Később megtudtam a drága anyósom szintén a 15.hétben jár.Mit tegyek? Ez nekem nagy trauma.Mit mondok majd a gyerekemnek?
2013. ápr. 6. 01:45
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az trauma, hogy egy 38 éves nő gyereket vállal a második házasságából, akkor sok-sok trauma fog érni még az életben.

38 évesen egyébként sem érne rá sütögetni az unokának, meg tologatni, játszani vele, hiszen aktív korú, 62 éves koráig dolgozna.

Anyukámnak 16 unokája van (nem elírás, öten vagyunk testvérek), és csak az én két gyerekemmel élte meg az igazi nagymamaságot, hiszen a többiek szintén korán vállaltak gyereket, így ő még max. hétvégén segített nekik, hiszen dolgozott. Én 30 és 34 évesen szültem, így most már nyugdíjas.

A gyerekednek pedig nem kell semmit mondani, ők ebben nőnek fel, nekik ez természetes lesz.

A felfogásod pedig tényleg gyerekes: hogy "kicsit durva" a "drága anyós" gyereket mer vállalni a ti megkérdezésetek nélkül...

2013. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Most belegondoltam.

Par ev mulva annyi idos leszek, mint anyosod.

Most vannak kis gyermekeim.

Kizart, h en 38 evesen nagyi leszek, de ha valamilyen csodanak koszonhetoen megtoetenne, akkor sem lennek olyan nagyi, mint amilyet te megalmodtal, mert ahhoz minimum 60 evesnek es mindenkeppen nyugdijasnak kellene lennem.

Ezt nem varhatod el egy harmincas notol...

En speciel 38 evesen epp javaban dolgozni fogok (meg vagy 20 evig, ha nem 30), vagy pont babazni, mert ha lesz harmadik gyerek, akkor vallaljuk be kb.

Es ebben en semmi cikit nem erzek, mert ez normalisnak szamit ebben a korban.


Tudtad, h anyosod mennyi idos.

Ha ennyire ragaszkodtal egy "hagyomanyos" nagyihoz, akkor raertel volna meg te 15-20 ev mulva szulni.

De meg lehrt, h fogsz is. Es lehet, h a te gyermeked is pont akkor fog...


Szerintem ez inkabb aranyos es kulonleges.

2013. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval az itt a gond, hogy te arra apelláltál, hogy majd jó sok segítséget kapsz anyósodtól, ami így valószínűleg nem lesz, hiszen ő is babázik.

Hallottál már róla, hogy a gyereket nem másnak szüli az ember? Kislány, jó reggelt, anya leszel pár hónap múlva, illene felnőni addigra!!!!

Egyébként nem lesztek egyedi eset, sok ismerősömnél, akik korán szülték első gyereküket, ugyanígy alakult, mint nálatok. Szerintem ez inkább aranyos.

Egy 38 éves nő pedig sok minden, de nem nagymamakorú.

2013. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
83%
Még meg sem született a gyerek, de te már azon aggódsz, hogy a nagyi nem fog tudni rá vigyázni. Gratulálok. Én is 20 évesen szültem, itt van az anyám, meg az anyósom, egyik fiatal, de nem dolgozik, másik öreg, már nem dolgozik. Egész nap ráérnének. Tudod hányszor "passzoltam" le nekik 2 év alatt? HÁROMSZOR. Akkor is azért, mert muszáj volt. Magamnak szültem, nem nekik.
2013. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy a gáz, de te nagyon. Azon siránkozol, hogy szerinted az anyósodnak nincs joga szülni, mert te tőle várod, hogy a te gyerekeddel foglalkozzon. Az égvilágon semmi közöd ahhoz, hogy ő mikor és hány gyereket szül. Elég éretlen a gondolkodásod, már ne is haragudj. Ez legyen életed legnagyobb traumája...
2013. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felháborító a hisztid. Annak a nőnek pont annyira joga volt teherbeesni, mint neked. Ennyi erővel mondhatná ő is, hogy minek neked ilyen lelkülettel gyerek 20 évesen? Szerintem rázd meg magad, és gondolkodj el azon, hogy nem TE vagy a világ közepe!
2013. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kislány vagy még!

Anyósod meg fiatal!

Én inkább örülnék, hogy lesz a gyerekemnek egy játszótársa!

2013. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Mamám 42 évesen szülte a fiát, egyszerre volt terhes a lányával!!!

Nagyon jó haverok a gyerekek, semmi gondd nem volt ebből soha!


Nagyon gyerek vagy még te egy babához!!!

2013. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Nos, először is fejezd be a hisztit. Aztán illene gratulálni anyósodnak.

Végül barátkozz meg a gondolattal, hogy nem lesz ingyen bébiszittered.

2013. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg mi az, hogy nem meritek elmondani neki, hogy gyereketek lesz? Gondolom nem neki kell majd eltartani és/vagy felnevelni....


Ebből is látszik, hogy nagyon gyerek vagy még.

2013. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!