Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most milyen lesz? A férjemn...

Ez most milyen lesz? A férjemnek egyszerre lesz kistesója és gyereke?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 évesek vagyunk.Bár még a rokonok nem tudják,de 15 hetes terhes vagyok.Erre jön a férjem haza hogy elújságolja hogy kistesója lesz az anyukája második házasságából.38 éves az anyósom.kicsit szerintem durva.Később megtudtam a drága anyósom szintén a 15.hétben jár.Mit tegyek? Ez nekem nagy trauma.Mit mondok majd a gyerekemnek?
2013. ápr. 6. 01:45
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
94%
Sztem egyszeruen csak harmincaskent nem szamitott arra, hogy mama lesz, ezert kapott sokkot. Meg az is lehet, hogy o meg a Te segitsegedre szamitott a gyerekevel, hogy majd gyakran lepasszolja "gyakorolni"... Azt mindenesetre nem vetheti a szemedre, hogy koran szulsz, mert o megkorabban szul... Ennek ellenere nem jogosak az erzeseid, neki joga van elni az eletet, neked meg ugy kene gyermeket vallalni, hogy nem varsz el senkitol semmit (anyagilag vagy segitseget), kulonben neked kellett volna "hozzajarulast kerned".
2013. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Hát kicsit fura lesz,de szerintem nincs ebben semmi rossz. Sőt! Talán közelebb hoz benneteket az anyóssal. Azért a te anyósod még fiatal miért is ne lehetne neki gyereke? Én is ismerek olyat ahol az anya és lánya egyszerre vártak babát, 1-2 hét különbséggel szültek. Te még nagyon fiatal vagy és ezért tűnik neked olyan durvának.
2013. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Tudok olyanról, hogy az első házasságból született gyerek gyerekei idősebbek voltak a nagypapa második házasságából születetteknél. Lényegében a nagybácsi/nagynéni fiatalabb az unokaöccsöknél. És? Elsőre fura volt, de ők tök természetesnek tartották, hogy van egy "kisbácsijuk/kisnénijük"


Ha csak most mondtátok el, meg így reagáltak, valószínűnek tartom, hogy van ott egyéb probléma is a kapcsolatban, nem csak ez a baba-kérdés..

2013. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem hazaköltözöm a szüleimhez.Szeretem a férjemet,de jobb lesz így.Az anyósomnak is mondtam.Most először láttam érzelmet az arcán.Sírt.Most már mindegy.Mi megyünk.A férjem marad az anyukájával és annak a férjével.
2013. ápr. 6. 16:44
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2013. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy kamu kérdés, vagy újabb példája, hogy legtöbb esetben mi is történik, ha gyerekek játszanak házasságkötősdit, papás-mamásat.

Tisztelet a kivételnek!

2013. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?szerintem inkább aranyos a helyzet, együtt tudtok menni pl terhelésep cukorvizsgálatra, uhra. szerintem nagyon jó kis helyzet. .. egyébként minek költözni haza?nem értem, nem a fiátol terhes. fiatal vagy te is, ő is. miért ne vállalhatna gyereket 38 évesen. .
2013. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, te nem vagy százas, magaddal és a gyerekkel fogsz kiszúrni, ha ezt a gyerekes zsarolást választod. Mégis mit akarsz, anyós vetesse el a gyereket?
2013. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Nem vagy normalis! Elhagyod a ferjedet, mert az anyosod terhes?! Vagy mert bunko es nem gratulal a gyerekhez? A gyereked ezert nem fog egesz csaladban felnoni?! Az en aposom is kobunko neha, de nem keresem a tarsasagat es leszarom. Ettol neg kitartok a parom mellett, sot, kapaszkodj meg boldogok vagyunk! Senkinek se tokeletes a csaladja, mindenkinek van egy-ket defektes rokona de kit erdekel?! Hacsak nem tenyleg arra tervezted a babat, hogy majd ok oldjak meg helyettetek az eleteteket es te akartal lenni a kinyalt seggu kiralylany - es ez a terved kutba esett. Szanalmas...
2013. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak éretlen vagy, de önző is. Megfosztod a gyereked az apjától, a nagymamájától, egy vele egykorú játszótárstól.


Miért is költöztél el a férjedtől? Gondolom nem tartotta a gyertyát, miközben összehozták a kistestvérét. Miért őt bűnteted? Egyáltalán miért kell bárkit bűntetni?

2013. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!