Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a barátnőm azzal nyaggat állandóan, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Én 30

ő 26 éves


2013. ápr. 13. 21:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Tudod kedves kérdező, képzeld el, mi lett volna, ha annak idején a te szüleid is így álltak volna hozzá a dolgokhoz, ahogy most te! Te sem lennél bizony.

És igen, lehet hogy sokszor bekakilnak, sírnak, meg sokba kerülnek, de arról halvány lila gőzöd sincs és e jelek szerint nem is lesz, hogy ugyanakkor mennyi örömet tudnak adni a szüleiknek. Na, meg aztán ha majd egyszer megöregszel és a kutya nem lesz majd ott neked, akkor megkérdeznélek, hogy tényleg csak az számít, hogy bekakilnak, meg sokat sírnak?


De válaszolva a kérdésedre, 26 évesen bőven benne van a barátnőd abban a korban, amikor is egy nő már babára vágyik. És mert gondolom úgy érzi, hogy egy olyan korszakban van, egy olyan kapcsolatban van, ahol már bevállalná. Csak sajnos rosszul gondolja.:( Mármint a kapcsolati részét.

De persze, ha nem akarsz gyereket, azt is el kell fogadni, csak azért ne menj bele, mert nem akarod, mert abból lehetnek problémák, de azért ezt közöld vele, hogy legyen módja akkor ilyen esetben tovább állni.

2013. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Így elmondom neki minden alkalommal ha felhozza a témát.

Egy ideig megérti

,de később mindig vissza tér rá

2013. ápr. 13. 21:19
 13/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem azzal van a baj, hogy bőg meg beszarik. Igaz, ez így van.

De így kell beszélni az ember gyerekéről?

Rengeteg energia és pénz...

Aki gyermeket szeretne az nem azt nézi, hogy mennyi pénz és energia, hanem hogy mennyi szeretet adhat és kaphat a gyermekétől.

2013. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem gond ha ezt gondolod (bár így ezeket az okokat megfogalmazva még csak tizenévesektől hallottam) és az sem baj, ha te nem akarsz. Ő viszont igen, ez is teljesen természetes. 26 éves, lassan azért itt az idő és az is természetes, hogy tudni akarja, te ebben partner vagy-e. Én is kb. ennyi voltam, amikor úgy éreztem, hamarosan családot szeretnék. Az akkori barátomat (7 éve voltunk együtt) megkérdeztem, de ő azt válaszolta, hogy neki bőven elég az, amelyik az első házasságából van, nem akar többet. Én tiszteletben tartottam a véleményét, de nem voltam feláldozni az én boldogságomat és jövőképemet miatta. Kerestem olyan férfit, akivel közösek voltak a céljaink. Nekem az nem lett volna boldog élet, hogy ülünk egymás mellett a fotelban és szidjuk az aktuális kormányt amíg el nem patkolunk.


Ilyenkor amúgy két verzió lehetséges: vagy vééééletlenül teherbe esik és akkor ott állsz, hogy elfogadod vagy vasárnapi apukaként fizetheted a gyerektartást, vagy le fog lépni egy másik pacákkal, aki viszont szeretne családot.

2013. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Én nem azt nézem hogy mit ad hanem hogy sokba kerül.

Meg majd nekem kell rá vigyáznom ha megunja!!

2013. ápr. 13. 21:22
 16/36 A kérdező kommentje:

Ha ennyit jelentek neki akkor mehet is!

Ha nem fogadja el ,hogy nekem nem kell gyerek!

2013. ápr. 13. 21:24
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

De akkor húzz gumit minden alkalommal.

És azt sem hiszem, hogy tényleg annyira szereted a barátnődet...

2013. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Azért akar még egyet, mert a másik már 6 éves, nem kell vele foglalkozni, a barátnődnem meg valószínűleg semmi dolga nincs, nem köti le magát, nincs karrierje és életcélja, így aztán kell neki valami amitől azt érzi szükség van rá. Mivel foglalkozik? Mik a céljai az életben? Mit szeretne elérni? Csak kíváncsi vagyok... Egyébként ha ilyen véleménnyel vagy róla, hogy majd megunja a gyereket, akkor nem tudom minek vagytok együtt :)
2013. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy baba tényleg bőg és beszarik, nem tudom ezen mit kell kiakadni...

De azt egy nőtől nem várhatod el, hogy ne akarjon gyereket. Valószínű szeret téged és ezért akar egy közös babát. De ha ennyire nem egyeznek a terveitek, tényleg jobb lenne külön folytatni, ha ő mindenképp szeretne még babát. De később még te is meggondolhatod magad. A barátnőd gyerekével hogy jössz ki? Együtt laktok?

2013. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Gumi nélkül sincs ,mert ha teherbe esik akkor mehet kikapartatni magából
2013. ápr. 13. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!