Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a barátnőm azzal nyaggat állandóan, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Én 30

ő 26 éves


2013. ápr. 13. 21:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%
Mehet ... ha akar. De ha nem akarja kikapartatni, akkor mit csinálsz? Fizetheted a gyerektartást.
2013. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

OFF: Nem az verte ki a biztosítékot a többségénél szerintem ,hogy kimondja, hanem az, ahogyan mondja.... alap dolog, hogy nem beszélünk így egy érző emberi lényről, mint pl egy kisbaba.

Kérdezőnek:

1 le kell ülni és meg kell beszélni, ki mit gondol. Lehetőleg nem indulatoskodva, hanem észérveket felsorakoztatva. Feltehetően sikerül valami kompromisszumot kieszközölni (ez lenne ugyebár a cél...), persze nem kizárt, hogy mégsem... több lehetséges kimenetelt is el tudok képzelni

A verzió: mindketten ragaszkodtok a saját elhatározásotokhoz, ami következtében ő elhagy mert valaki mástól mégiscsak nagyon akarna majd gyereket.

B verzió: meggyőzöd, hogy maaajd, és vagy tényleg megváltozik a hozzáállásod, vagy nem , amit ő megun és akkor előbb-utóbb elhagy, lásd A verzió.

C verzió: beadod a derekad és csak remélni lehet, hogy a mostani hozzáállásod megváltozik, mert így elég kétséges, miféle szeretetet kapna tőled az a szegény gyerek.

D: megunod a nyaggatást és lelépsz, mire ő keres valakit akivel vállalhat gyereket

E: minden marad még jó darabig ugyanígy és semmire se juttok, tovább őrlődtök és húzzátok egymást lefelé.


Ez egy olyan alapvető, sarkalatos pont egy kapcsolatban, ami mindenképpen terítékre kerül egy idő után. Kikerülhetetlen, és vízválasztó.

Üljetek le megbeszélni, anélkül nincs hova tovább közösen nektek.

2013. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Ő nem dolgozik, nem talál munkát. Viszont itthon ellátja a háztartást és a gyereket.


Együtt élünk , a nem közös gyerekkel a viszonyom semmilyen.

Én ha megtehetem akkor csak gépezek,meg néha megnyitom a fürdővizet a gyereknek , meg adok neki enni. De játszani meg foglalkozni vele nekem nincs kedvem se időm .

2013. ápr. 13. 21:31
 24/36 anonim ***** válasza:
95%

Ha gépezel, akkor tényleg nincs időd a gyerekkel foglalkozni.

Nem bántásból, de neked nem kell még mostanában gyerek.

De ha nem kapartatja ki magából???

2013. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Mondta valaki hogy normális vagyok?


Nem tud teherbe esni ugy se, mert akkor inkább nem szexelünk

2013. ápr. 13. 21:36
 26/36 A kérdező kommentje:
Persze,hogy inkább gépezek,hisz a kamion szerkesztés,és a szántás,a jobbnál jobb gépeket megalkotása ezerszer érdekesebb mint egy krumpli (gyerek)
2013. ápr. 13. 21:37
 27/36 anonim ***** válasza:
95%

Ha a barátnődnek lenne esze elhagyna...

Primitív,éretlen és gyerekes vagy.Azzal pedig nem büszkélkednék,hogy a barátnőm gyerekét semmibe veszem.De persze,nyugodtan ülj le és bújjad egész álló a nap a számítógépes játékot 30 éves létedre.Na meg ha nem tűnt volna fel az emberek többsége szeretne gyereket,és hopp a barátnőd is akar 26 évesen...Csak azt nem tudom,hogy ebben számodra mi olyan furcsa.

2013. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem tartassz attól,hogy a barátnőd látja ezeket,amiket ide írtál???Mit szólna hozzá??
2013. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Nincs esze úgyse. Hülyébb mint én.


Kit érdekel ha látná? Tudja ,jól hogy nem akarok gyereket és mit gondolok az egészről.

2013. ápr. 13. 21:42
 30/36 A kérdező kommentje:

Ezek a tények

B verzió: meggyőzöd, hogy maaajd, és vagy tényleg megváltozik a hozzáállásod, vagy nem , amit ő megun és akkor előbb-utóbb elhagy

2013. ápr. 13. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!