Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy közeli rokon, nagyon...

Ha egy közeli rokon, nagyon jó barát úgy dönt hogy egyke marad a gyereke, megpróbáljátok rábeszélni a kistestvérre? Milyen érvekkel?

Figyelt kérdés
Nincs anyagi, egészségügyi ok, a házasságuk is rendben van. Csak a nő nem akar újra szoptatni, pelenkázni.
2013. máj. 6. 10:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, ilyenkor hol vannak azok a kommentelők akik szerint kell a testvér.


Később meg majd bánni fogja, hogy egyke lett a gyereke.

2013. máj. 6. 15:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, miért bánná? Egykék is lehetnek boldogak, ismerek jó párat, mellesleg a testvár sem garancia arra hogy majd jaj de szoros lesz a kapcsolatuk. Senkinek semmi köze ahhoz ki hány gyereket vállal, én sem örülnék, ha valaki megpróbálna meggyőzni arról, amit én nem úgy tartok jónak.
2013. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
7.vagyok,akkor legyen testvér ha a szülő szeretne 2. gyereket,mert nem testvért szül az ember hanem gyereket magának,nem hinném,hogy szerencsés más erőltetése miatt szülni
2013. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyet értek veled. Kedves Kérdező! Miért is bánná meg, ha egyke lesz a gyereke? Nekem sincs testvérem és egyáltalán nem hiányzik. Semmi garancia nincs rá, hogy jó testvérek lennének az ismerősödéknél a gyerekek.
2013. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem mindig hiányzott a testvér, így ezt a tényt elmondanám. De nem próbálnám rábeszélni, ez az ő döntése kell, hogy legyen. Én sem örülnék, ha vki arra szeretne rábeszélni engem, hogy ne legyen több gyerekem.
2013. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!