Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok a harmadikkal?

Ti meddig várnátok a harmadikkal?

Figyelt kérdés
Van egy 5 és egy 9 éves fiam. A Nagy SNI-s fejlesztésekre hordom, a kicsivel az éjszakai bevizelésen kívül nincs gond. Én 38 vagyok nagyon szeretnénk 3 babát.... DE lejár 1 hónap múlva a munkaszerződésem és nem tudom mikor lesz ismét munkám. Ha elindítom az áhított vállalkozásom várhatóan 2 év múlva lesz annyi pénzünk,ohgy házat vehessünk...... Most egy 2 szobában lakunk. A férjem közalkalmazott és várhatóan az is marad. Meddig várnátok a harmadikkal? Be vallanátok-e esetleg 3 év múlva vagy inkább most? ( Én várni akarok min 2 évet)

2013. jún. 6. 18:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

"Nem tudhatod, sajnos a rák tombol jelenleg az 50-60 évesek körében.."


Ja a halálos karambolok meg a 20-30-as korosztályban. Senki nem tudhatja meddig él.

2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem baromi gáz és felelőtlenség 38-40 évesen szülni, főleg egy 3. gyereket. Gáz!
2013. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem a levegőbe beszélek a rákkal kapcsolatban. Édesanyámat 24 évesen veszítettem el Ő 52 éves volt.Végig jártam vele kezelésekre és láttam mennyi beteg van.Szörnyű, de az onkológus is csak annyit mondott "ez a divat manapság". Szóval jól meg kell gondolni. Persze aki nincs benne az nem tudja.Fingja nincs róla mi az onkológiai osztály, kemoterápia meg sugár.Bizony ezek tömve vannak fiatal 40-50-60 évesekkel.Ritkán élnek már az emberek 70 évig. Ez tény! Egy gyereknek pedig sokáig szüksége lenne az anyukájára, talán még akkor is mikor már nem gyerek.. :(
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ugyan már...37 évesen veszítettük el unokabátyámat 5 és 8 évesek voltak a gyerekei egy nyugdíjas gázolta halára...erről ennyit

20-30 évesek halnak meg infarktusban... 40-50 évesek verik agyon egymást az alkohol miatt és igen rákban is hallnak meg emberek....

2013. jún. 6. 21:55
 15/22 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy már azon vitatkozzunk hogy a fiatal vagy az idős hal-e meg előbb!

Ha te majdnem 60 évesen akarsz kamasz gyereket akkor hajrá!

Arra készülj, hogy az anmiocentézis kötelező 35 felett.(vajon miért)?!

2013. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az amniocentézis NEM kötelező soha. Legfeljebb ajánlott. És ez is csak Magyarországon. Mert itt mindenből - még egy egészséges várandósságból is - folyton betegséget csinálnak.
2013. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Tudjátok nem azt kérdeztem,hogy ilyen "öregen" szülnétek -e? Hanem ha meg van minden szívbéli szándék ezek mellett amik vannak MIKOR?
2013. jún. 7. 13:51
 18/22 anonim ***** válasza:
Én most, 40 felett már nem merném. Ha így is meg lesz az esély a nagyobb házra, akkor szerintem nem érdemes várni. Amúgy nagymamám is 40 felett szülte nagybátyám és szerencsére egészséges lett, nem volt gond.
2013. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy ha itt a gyakorin valaki huszonéves fejjel babát szeretne, azt írják neki, túl fiatal még, előbb "éljen", teremtse meg a lehetőségeket stb., aztán majd ráér szülni. Ha valaki 38 évesen a harmadikat tervezi, az már túl öreg, ne szüljön. Vagyis a többség véleménye szerint egy nő valahol 29-35 között szüljön és ámen? Szuper. Így lehet kihalni. Ennyi időbe tuti nem fér bele sok gyerek. Ha meg valaki egy-kettőnél többet szeretne, belekötnek az életkorába. Ha abba nem lehet, akkor az anyagi lehetőségeibe. Ha abba sem, akkor meg arról próbálják meggyőzni, hogy kár bezárnia magát egy rakás gyerekkel, éljen, szórakozzon...

Ennyire gáz a nagycsalád, vagy mi???

Bocsi, kérdező, hogy kicsit eltértem a témától...

2013. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit pattogsz igenis késő 35-36 felett szülni,ideális 20-max35 között mindegy hány gyereket,Ő feltett egy kérdést részemről leírtam miért nem vállalnám még a másik oldalon,ha Ő nagymamakorúként akar általános iskolás gyereket nevelni,majd közel 60 évesen bíbelődni a kamasszal vállalja azt a rengeteg kockázatot mind anyagi(ugyanis nincs biztos vállalkozás),mind egészség terén akkor szüljön ki gátolja meg,véleményt kérdezett.
2013. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!