Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok a harmadikkal?

Ti meddig várnátok a harmadikkal?

Figyelt kérdés
Van egy 5 és egy 9 éves fiam. A Nagy SNI-s fejlesztésekre hordom, a kicsivel az éjszakai bevizelésen kívül nincs gond. Én 38 vagyok nagyon szeretnénk 3 babát.... DE lejár 1 hónap múlva a munkaszerződésem és nem tudom mikor lesz ismét munkám. Ha elindítom az áhított vállalkozásom várhatóan 2 év múlva lesz annyi pénzünk,ohgy házat vehessünk...... Most egy 2 szobában lakunk. A férjem közalkalmazott és várhatóan az is marad. Meddig várnátok a harmadikkal? Be vallanátok-e esetleg 3 év múlva vagy inkább most? ( Én várni akarok min 2 évet)

2013. jún. 6. 18:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal amit mondanak, 38 évesen nem késő manapság gyereket vállalni. Az emberek egyre tovább élnek, ma egy átlagos 80 éves úgy néz ki, mint 20-30 évvel ezelőtt egy 70 éves.

Szerintem nem leszel egyedül a szülők között sem, ugyanis egyre gyakoribb a későbbi szülés, a 35 év feletti szülések aránya Magyarországon 2000-ben 7% volt, 2005-ben 11%, 2011-ben 20%, sőt például Budapesten 2011-ben már 27% volt.

Az pedig végképp nem igaz, hogy betegek lennének a gyerekeid, sőt a bepisilés egy teljesen általános dolog, az én lányom 8 éves koráig pisilt be, de utána elmúlt.

2013. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A világ sajnos nagyon összekuszálódott.Egyáltalán nem ideális ilyenkor szülni.Hiszen régen 40 évesen már unokájuk volt az embereknek és az volt a legjobb az egészségesebb.Sajnos manapság ez már nincs így.Eltolódott a gyermek vállalási időszak és ez nem jó. Csak a híres professzor urat kell meghallgatni. Dr. Czeizel Endrét. Ő nem hülye és tudja mit mond. Ellentétben itt a sok "okos" anyukával.
2013. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!