Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig maradtok/maradnát...

Mennyi ideig maradtok/maradnátok otthon a babával, ha csak gyest kaptok/kapnátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom. Ha gyest kapnék csak, nem szültem volna. Egy újszülötette nem adnék bölcsibe, nem bíznám másra, de a 25 ezerből nem tudnánk megélni. Van lakáshitelünk, ami jelenleg az egekben, nem fedezi a max gyed+családi, így a férjem fizetéséből élünk és fizetünk minden mást, még szerencse, hogy ő jobban keres. Két év után így is megyek vissza dolgozni.
2009. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Én gyedet kapok, 60 E.t, de mikor 2 éves lesz, megyek vissza dolgozni. A gyes túl kevés, hogy megéljünk belőle.

De mi igy terveztük.

2009. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszoló vgyok és szégyenlhetitek magatokat. Te is, kedves kérdező. Én tisztességesen válaszoltam a kérdésedre. Ennyit rólad.
2009. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tervezgetek, ha akad meló, akkor elmegyek dolgozni, mert muszáj lenne, a kicsi pedig bölcsibe.
2009. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyes mellett valószínűleg én se vállaltam volna babát. A gyed-em sem volt sokkal több, de nekem nagyon nem volt mindegy, hogy huszon ezer vagy negyven körüli az összeg. Ha csak gyes-t kaptam volna, szerintem nem maradtam volna itthon két évet, csak egyet.
2009. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15.01-es vagyok. Köszi, hogy lepontoztatok engem is. Fogalmam sincs mi bajotok a válaszommal, talán az, hogy a férjem jobban keres? Még szerencse, különben a gyerekem rég bölcsis lenne, vagy nem is lenne. Ide már nem lehet értelmes választ írni.... AAAAAAAAAAA
2009. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki, és főleg 16:42-es, nem pontoztam le senkit.

Mindenkit felfele pontozok, akik a kérdésemre válaszolnak. Valakiknek az a hülye szórakozása, hogy lefele pontoz.

Nem tudom miért kéne szégyelnem magam. Nem rosszszándékú a kérdésem. Csak kiváncsi voltam.

Nem értek egyet azokkal a válaszokkal, hogy akkor nem szült volna gyermeket, mert szerintem nem a pénz kell, hogy meghatározó legyen a gyereknevelésben. Persze mindenki a legtöbbet szeretné adni a gyermekének, de ha kell le lehet mondani sokmindenről.

Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy szeretne-e gyermeket, és ha megszületik meddig marad otthon vele.

Nem minősítem senki válaszát sem.

2009. okt. 12. 22:58
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én háztartásbeli vagyok, csak GYES-t fogok kapni. 3 évig itthon leszek Vele, hacsak nem találok hamarabb munkát.
2009. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!