Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen nevű fiúgyerekről?

Figyelt kérdés
I-re végződő régies családnév, utónevek pedig Koppány Dániel.
2013. júl. 13. 15:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért kaptam 0%ot, ert egy nevet nem szeretek? Elnézést, hogy a kérdésre válaszoltam...
2013. júl. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10, esetünkben nem jött be az előítéleted.
2013. júl. 14. 10:25
 13/21 A kérdező kommentje:
4. gondolom téged meg a "gyűlölöm" miatt pontoztak le... Nem kell megsértődni rajta, legközelebb válogasd meg a szavaidat, ha válaszolsz. Nem kell mindenki ugyanazt szeresse, de normálisan is meg lehet ezt fogalmazni. Egyébként tényleg köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 14. 10:30
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a gyűlölöm szóval semmi baj. Kicsit vaj lelkületű vagy nem de?:)

Csúnya név a koppány...nagyon nagyon! Hogyan becézik?Koppi? :D vagy Kopika? Csúnya név...ennyi.

Te kérdezted, ennyi.

2013. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen én kérdeztem, és örülök, hogy többségében normàlis válaszokat kaptam.
2013. júl. 14. 15:48
 16/21 anonim ***** válasza:

Te kérdezted, hogy mit gondolunk róla, hát néhányan őszintén elmondták. (már akik nem százalékgyűjtés céljából válaszolnak a neves kérdésekre)

Őszintén szólva én is frászt kapok az ilyen nevektől, mint a Koppány, Vajk, Kolos és társai. Egyszerűen nem tetszik, irritál. A Dániel viszont tetszik.

2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na 10-es te biztos egy nagy hűűűű de liberális vagy. Tipikusan jellemző rátok, hogy azt ugatjátok, hogy mindenkit úgy kell elfogadni ahogyan van, s ti vagytok a legkirekesztőbbek.

Egy névből te politikai pártszimpátiát szűrsz le????? Hát elég betegesen szűklátókörű vagy. Főleg egy régi magyar névből?? Csak szólok, hogy pillanatnyilag MÉG Magyarországon éleünk!!!

2013. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17, köszönöm hogy helyettem is válaszoltál ;).
2013. júl. 16. 13:52
 19/21 anonim ***** válasza:

Hű 17-es, na én pont az ilyenekről beszéltem.

Igen, liberális vagyok, de nem abban a pejoratív értelemben, ahogyan azt ma ebben az országban szokás használni szitokszóként.

Direkt odaírtam a hozzászólásom végére, hogy biztosan van, aki nem emiatt választ ilyen nevet, de én a környezetemben sokszor tapasztaltam ilyesmit. És ha a kérdező nem emiatt választott ilyen nevet, akkor bocs, nem szóltam, de ettől függetlenül lehet, hogy majd sokan ezt fogják gondolni.

És mindentől függetlenül nem tetszik a Koppány név, ahogyan a többi ősmagyar név sem. Egyszerűen nem tetszik a hangzása.

2013. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hűűűű 19-es, pont hogy abban az értelemben vagy te liberális, amit itt eltagadni próbálsz.

Különben eszedbe nem jutna, hogy előítéletetekkel fog találkozni valaki azért mert Koppány a neve. Ilyen csak pont azoknak a képmutató libsiknek jut eszébe, akik miatt szitokszóvá vált (teszem hozzá jogosan) a liberálizmus mint világnézet.

2013. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!