Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti együtt maradnátok a férjete...

Ti együtt maradnátok a férjetekkel ha tudnátok hogy megcsalt a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

van két kicsi gyerekünk,az a gyanúm hogyha nem is csalt meg de van valakije,sajnos erről van "látlelet"..

sokan csak a gyerekek miatt maradnak együtt a férjeikkel.

nem tudom én is ezt tegyem-e van-e értelme..


ti mit tennétek??



2013. szept. 14. 15:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Mi nem vagyunk a helyedben,nem ismerjük a részleteket,anyagiakat,szereted-e,ő szeret-e,a gyerekekkel a viszonya stb....Ez nem ilyen egyszerű. Az se mindegy,miért csalt meg.
2013. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha van valakije, akkor már megcsalt. Ha nem feküdt le vele, valószínűleg megejti...

De pontosan, édes mindegy, miért csalt meg, a lényeg, hogy megtette. Mindent meg lehet beszélni, bár az egyszerűbb út a félre...


Sokan igen, a gyerekek miatt maradnak együtt, van, hogy inkább az anyagiak miatt, anyuci szemet húny a dolog felett, mert egyedül nem menne. Ha van lehetőséged pl. szüleidhez menni a gyerekekkel, akkor szerintem lépd meg.

2013. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem maradnék vele, akár az én hibám, akár másé. Azt meg tudom érteni, hogy hogyan lehet megbocsátani, de azt nem, hogy hogy képes egy nő elfelejteni. Hogyhogy nem az jár utána a fejében egész nap? "A férjem nincs itthon, vajon hol van, egy másik nővel? Ha a férjem itthon van, vajon kire gondol, egy másik nőre? Élvezte a másikkal a szexet? Jobb volt, mint én?" Egyáltalán hogy bír vele lefeküdni újra?

Gyerekek miatt együtt maradni? Minek? Hogy aztán minden nap azt lássák, hogy anyu és apu boldogtalan? Veszekednek, anyu szenved, apu egyre többet van távol...

Tudod, nem hülyék, csak kicsik. Egy gyerek akkor boldog, ha az anyja boldog. Akkor is ha mással boldog.

2013. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
azon kellene elgondolkoznod, amit a 3-as írt. ha meg tudnál neki bocsátani, de igazán, akkor simán megér még egy próbát. ha nem, akkor már bonyolultabb a helyzet.ha ettől függetlenül tudnátok normálisan együtt élni, akár csak gyerek miatt is, akkor ÉN megpróbálnám. ha csak veszekedés és hajtépés lenne örökké, akkor a gyerekek miatt inkább nem
2013. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%

Egy biztos. Ilyennél a gyerekeket nem nézném,csak a mi kapcsolatunkat.

Egy gyerek/vagy 5- nem indok arra,hogy egy pár együtt maradjon!!


Nem vagyok a helyedben,nem tudom hogy mit tennék,ha a Párom megcsalna,de volt már,hogy majdnem itt hagytam a Páromat- más okból- a gyerekekkel együtt.

2013. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

folyamatosan eljárkál itthonról kocsmázás címszó alatt

csakhogy a héten rábukkantam a facebookon az üzenetek alatt amit a csaj küldött neki.. eléggé félreérthető

remélem hogy nem csalt meg,de egyik reggel mielőtt munkába ment lezuhanyozott,előtte sose tette ezt.

8 ra ment dolgozni előtte ért haza,

és a héten zsinórban odavolt este ment reggel,vagy hajnalban jött.


a csaj olyanokat írt hogy

:veled minden olyan álomszerű..

meg linkelt be neki youtubról a MEGÖL A VÁGY HOGY VELEM TÖLTSD AZ ÉJSZAKÁT című számot


és olyat is hogy : sebes az ajkad???

na ez is mi??

szóval ilyenek..


eléggé idegbeteg vagyok ettől..

2013. szept. 14. 15:34
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
És megkérdezted a férjedet,hogy ez meg mi akar lenni?
2013. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdesz agyalni, kérdezd meg. Gondolom, annyira már ismered a párod, hogy rájöjj, ha kamuzik. (Lehet több, de lehet egy őrült nő is, aki ilyeneket írogat - bár ha csak ennyi is, az is a férjed sara, ha hagyja, mert hízeleg neki.)
2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

én is elgondolkoznék azon, amit a 3. válaszoló írt, és utána döntenék. (amúgy megcsalás után én nem maradnék vele, nem tudnám megbocsátani, akkor sem, ha rajtam is múlt a kapcsolatunk megromlása)


amúgy én úgy nőttem fel, hogy a szüleim csak miattunk maradtak együtt. Rettenetes volt, a gyerekek ezt nagyon megérzik, akárki akármit mond. csak ezért együtt maradni hülyeség

2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

nem..

meglepődtem,..nem titkos a jelszava a freemailen

én beléptem de ő ezt nem tudja,és akkor láttam meg hogy

a facebookon nevezzük Kovács Andreának küldött neki több üzenetet is,meglepődve mentem rá és akkor ezeket a szövegeket dobta ki.

a facebookjába nem tudom a jelszavát,

és az előzményeit is folyton törli.

valószínűleg ezt elfelejtette kitörölni

hiszen amit kap üzenetet a facen az megjelenik a freemailben is..csak ő kicsit hülye az internethez és ezzel nem számolt,ha nem lépek be mai napig nem tudom meg..

persze nem vagyok vak eljárkál itthonról most a héten meg mindennap odavolt..persze hogy nőügy..

2013. szept. 14. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!