Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti együtt maradnátok a férjete...

Ti együtt maradnátok a férjetekkel ha tudnátok hogy megcsalt a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

van két kicsi gyerekünk,az a gyanúm hogyha nem is csalt meg de van valakije,sajnos erről van "látlelet"..

sokan csak a gyerekek miatt maradnak együtt a férjeikkel.

nem tudom én is ezt tegyem-e van-e értelme..


ti mit tennétek??



2013. szept. 14. 15:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%

Sebes ajak= gyors..

Jobb mintha a nyelvet irta volna... Ott nem csokra go.dolnek!


Amugy nehogy mar meg te legyel szarul emiatt!!! Nem neked kene magad szarul erezni!!!

2013. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

ő nem érzi magát szarul.

nem tudja hogy én rájöttem mi folyik a hátam mögött..

azt hiszi hülyére vehet pedig nem..

csak várok még ketyeg az óra

konkrétabbat szeretnék..

és ha beigazolódik akkor megmutatom az emaileket

de addigra már össze lesz pakolva a motyója..

2013. szept. 14. 17:43
 23/33 anonim ***** válasza:
79%

Bunko keres de megirnad mit mondd a ferjed?


En nagyon birom azokat a noket akik kepesek megharcolni a ferjukkul es nem

2013. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
*hagyjak hogy labtorlokent kezeljek!
2013. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én pl azt csináltam-mondjuk nekem ilyen problémám nem volt,csak láttam mindenki kapcsolatban,eljegyezve,férje...stb,és beállítottam,hogy eljegyezve vele... és akkor az Ő oldalán is látható volt- bár évekkel ezelőtt eljegyzett,még nem házasodtunk össze,de mindenki gratulált nekünk :-D

Na, így garantáltan tudathatod a csajjal finoman,hogy ha esetleg nem tudná,hogy a férfi akivel kavar,a Te férjed!


Mondjuk én elég féltékeny típus vagyok,én egyből megkérdezem,hogy ez ki?? -egy csomó mindenkit nem ismerek az ismerősei közzül... de ha ilyen lenne,azonnal rákérdeznék,hogy na ez hogy is van??

Ha csak a nő zaklatná,akkor le tudná tiltani,hogy többet ne írjon.

Ha az én párom tenne ilyet-mivel övé a ház- így csak megkérdezném miért,majd azonnal itt hagynám a p.csába! Ha Ő ennyire szeret...

Nem jó az ilyet halogatni!!! Mert csak rosszabb lesz!!!

2013. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

nem most lesz még amikor robban a bomba

de ha így lesz ,kiemelem a kérdést és megírom a fejleményeket.,azt is ha ír a csaj vagy akármi!!

2013. szept. 14. 17:56
 27/33 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy meg tudnék bocsájtani. Egy viszonyt biztosan nem. Egy egyalkalmas valamit talán, de abban sem vagyok biztos. Ha megtudnám, hogy megcsalt, egy világ omlana össze bennem, elveszítené a bizalmamat és onnantól nem nagyon lenne értelme az egésznek. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy lenne hova mennünk a gyerekkel. Barátnőm nemrég tudta meg, hogy a férjének van valakije, de mivel egyedül nem tudna boldogulni a három gyerekkel, ezért erőt vett magán, és minden megy tovább, mintha semmi sem történt volna. Erre biztosan képtelen lennék. Remélem csak félreérthetőek voltak az üzenetek és tényleg nem történt semmi, vagy még pont időben elcsípted a dolgot és rendbe tudjátok hozni.
2013. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ezek azért elég egyértelmű dolgok amiket olvastál.


Én anno megbocsátottam a férjemnek mikor félrelépett.

Azóta is évek óta boldogok vagyunk.

Viszont ez egyetlen alkalom volt.

Egy viszony más, abban már érzelmek vannak.

A testi vágy kielégítése számomra megbocsátható, de ha a szívében csal meg, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett.

Fájdalmas lépés, de inkább az új élet, tele lehetőségekkel, mint a megalázottság, tisztelet hiánya.

2013. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
13%
Nos nagy baj van a kapcsolatotokkal,nyilván ha megcsalt az nem csak az Ő hibája,hol az őszinteség és a kommunikáció???
2013. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez a ha megcsal nem csak az ő hibája duma nálam mindíg kicsapja a biztosítékot! De az ő hibája, mert a gondjait, vágyait nem megbeszélte, hanem máshoz vitte.
2013. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!