Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti együtt maradnátok a férjete...

Ti együtt maradnátok a férjetekkel ha tudnátok hogy megcsalt a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

van két kicsi gyerekünk,az a gyanúm hogyha nem is csalt meg de van valakije,sajnos erről van "látlelet"..

sokan csak a gyerekek miatt maradnak együtt a férjeikkel.

nem tudom én is ezt tegyem-e van-e értelme..


ti mit tennétek??



2013. szept. 14. 15:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
29%
Nos akkor sem csak az Ő hibája,most sem beszél vele a nő hanem itt sír ezek után mégis min csodálkozna az ember? persze szegény nő biztosan ártatlan,és szerencsétlen..bírom ezt a hozzáállást,gyanúja van,hogy megcsalja,és azon agyal vele maradjon-e vagy sem,nem az,hogy leülnének beszélni,vagy ápolnák a kapcsolatot biztosan oka van,hogy megcsalta nem azt mondom,hogy jól tette a fickó,mert gerinctelenség,de biztosan nem oké a kapcsolat,ha eddig fajult,nem sírni kell hanem beszélni,utánajárni,és elgondolkozni hogyan fajult el a dolog idáig
2013. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2016. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A lányom imádja az apját, úgyhogy én együtt maradnék, nem akarnám, hogy egy válás miatt bármelyikünkből is kevesebb jusson neki. Bár én ott tartok, hogy mióta egyszer az anyja mellett állt ki velem szemben (értem soha senki előtt nem állt ki), abszolút hidegen hagy férfiként. Szerintem már több, mint 1 éve nem szexelünk és ez már nem is fog változni, így szoktunk le annak idején a csókolózásról is. Fáradtak is vagyunk, a kislányunk éjjel 5-6-szor ébred és már 2,5 éves, nagyjából mindketten hullák vagyunk. Én örülök, hogy nem kell még szextornázni is, pont nem arra vágyok az ágyban. Lehet, ő se. Na mindegy, valahogy annyira nem tudna lázba hozni a gondolat, hogy van valakije...Múltkor is nyitva felejtette a levelezését, de első oldal után meguntam, annyira nem érdekelt, találok-e valamit, hogy fogtam és becsuktam. Bezzeg hősszerelmes korunkban, ó mikor izsonyú ritkán sikerült titokban átfutni az e-mailjeit, hú de dobogott a szívem, csak nehogy találjak valamit...Most meg semmi. Persze lehet, hogy a szerelem elmúltával elég nekem a tudat is, hogy a gyereket annyira imádja, hogy úgyse hagyna el minket, nekem meg elég, ha nem egyedül kell állnom a rezsit. A gyerek pedig mint mondtam, teljesen összetörne az apja nélkül, semmilyen megcsalás miatt nem venném el tőle az apját. A lényeg, hogy a gyereket szereti.
2016. nov. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!