Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy apa leszek....

Lehet, hogy apa leszek. Hogyan fogadjam el a helyzetet és hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel csak barátok vagyunk de nyáron lefeküdtünk egymással. Azt mondták, hogy nem lehet gyereke, ennek ellenére most terhes. Igazat mondott, emlékszem amikor megtudta és kicsit depis volt miatta. Most 12 hetes de én még csak 2 hete tudom és azt mondta, hogy rajtam kívül akkoriban nem volt mással. Természetesen ha meg fog születni a gyerek akkor lesz apasági. Azóta van barátnőm és nem tudom hogy mondjam el neki, hiszen még én magam sem barátkoztam meg a helyzettel, na meg tök jó lesz úgy összejönni a haverokkal, hogy ott vagyok a barátnőmmel miközben egy másik nő hasában az én gyerekem van. Egyáltalán nem vagyok felkészülve az apaságra. Nem tudom hogyan fogom leélni a hátralévő életemet.

23/F


2013. okt. 5. 12:29
1 2 3
 21/23 Makoscsiga válasza:
78%

"Azon gondolkoztam még, hogy ha elmondom a barátnőmnek akkor nem lesz féltékeny?"

Féltékeny??? Azon izgulsz, hogy féltékeny lesz-e? :-D Véleményem szerint itt a legkisebb probléma az új barátnő.

2013. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%
Mi a helyzet?
2014. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Már ugye 5,5 éves... kisfiú vagy kislàny?

:)

2019. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!