Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyat, hogy a...

Hallottatok már olyat, hogy a szülő megváltoztatja a kisgyerek keresztnevét? Nagyon gáz lenne, ugye?

Figyelt kérdés
:(
2013. okt. 18. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bármi legyen is a név,te azt akartad adni a gyereknek...soha nem lesz olyan,hogy mindenkinek tetszeni fog egy adott név!

Nem törődnék velük...!

Őszintén mondom!

2013. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a 3 éve gyereknek is marha fura lenne,ha másképp hívnátok!Nem tudom elképzelni,h annyira hülye nevet adj,h meg kéne változtatni.Képzeld el,ha ővele lenne probléma,ami másoknak nem teszik,őt sem adhatnád vissza:D Majd ha neki nem tetszik,megváltoztatja,szerintem.Kit érdekel,más mit gondol.Amúgy meg aki ezzel piszkál egy már meglévő gyereket,az egy bunkó.Más az,amikor úgy mondja el,h névválasztás van...
2013. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom,hogy milyen nevét választottál neki,ha akarod megirhatod privátba,de én nem változatnám meg. Amúgyis olyan sok furi és "különleges" ritka nevű gyerek van ma a világban,hogy fel sem fog tűnni. Ha nem bántó és nem degradáló a név akkor hagynám.

Aki meg csúfolja az egy minősíthetetlen ember.

2013. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ismerősöm megváltoztatta az akkor fél éves baba keresztnevét. Mindkét szülő beleegyezése kellett hozzá, és 10 ezer forintba került.
2013. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
erre való a 2. név ,fura névnél eleve gondolnotok kellet volna erre ha más nem hogy a gyerek sem fogja szeretni
2013. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Most már, kíváncsi lennék én is, milyen nevet adtatok. A 2. néven gondolkoznék el ebben az esetben. A gyereknek sem lenne olyan furcsa.
2013. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar titeket, akkor még most kellene lépni (talán még ovi előtt vagytok), nem később szerintem.

Nyilván furcsa lesz, de hozzá lehet szokni.

Már én is kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a neve, hogy ennyire nem tetszik valakinek, megírnád?

Egyébként egy teljesen átlagos név sem tetszhet mindenkinek.

2013. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Vagy most azonnal lépjétek meg a változtatást, vagy hagyjátok a fenébe, aki meg piszkált vele, azt elég keményen el kell küldeni a redvás izébe.


A változást azért sem lehet halasztgatni, mert a gyerek egyre jobban ragaszkodik hozzá. Nekünk nem keresztnévvel, hanem vezetéknévvel volt gondunk, mert így a gyerekeknek két országban kétféle vezetéknevük van, mert a születésükkor Magyarország még nem volt EU tag. Így Magyarországon a kettős apai, míg más országban apai és anyai vezetéknéven vannak anyakönyvezve. Addig halogattuk, hogy amikor legutóbb felmerült a változtatás, a nagyobb gyerek elsírta magát, hogy ő így szereti a nevét. Úgyhogy ráhagytuk, ez van...

2013. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Megtudhatom én is, mi a neve? Nagyon kíváncsi lennék, mi miatt piszkálnak titeket.
2013. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mostmar engem is erdekel a neve :) Amugy sztem is jobb lenne ha masodik nevet kapna es ha nagyobb lesz akkor majd o eldontheti melyiket hasznalja.
2013. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!