Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 40 éves gyermektelen nőismerős...

40 éves gyermektelen nőismerőseink miért válaszolják azt arra kérdésre, terveznek-e babát, hogy "erre a világra"?

Figyelt kérdés
Már tényleg több 40 körüli (kedves, gyermekszerető és aranyos) nőtől hallottam ugyanezt.. Gondolom ez egy olyan lerázós kérdés lehet, hogy kinek mi köze hozzá, de van aki tényleg így gondolja?
2013. okt. 23. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve bunkóság ilyet kérdezni.

Nem tudhatod kitől kérdezed.Milyen nézetei vannak a világról,stb.Ha valami kamu dumát mondanak az sem tetszik,de ha az igazságot,akkor sem.És az igazságot hosszabb,fárasztóbb kifejteni.

Ez olyan mikor megkérdezik tőled,hogy van-e párkapcsolatod,vagy akarsz-e?

Vazzeg,ha akarnál,akkor lenne:DHa gyereket akarnál,akkor lenne:D

Mit nem lehet ezen felfogni?Ez olyan mintha megkérdeznéd egy egészséges embertől,hogy nincs e rosszul,pedig ránézésre nem mutatja jelét ennek:D


Amúgy biztos vannak akik így is gondolják.Őket is megértem.Vannak akik maguknak sem tudnak megadni mindent,akkor egy gyereknek hogy adnák meg.

Persze vannak,akiknek nincsenek nagy igényeik,csak esznek-isznak,nézik a brazil szappanoperát,de másoknak van igénye minőségi életre.És ha ebben nem fér bele egy gyerek azt is meg kell érteni.

2014. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Leírhatnám ugyanazt, mint a 12-es válaszoló. Tőlem is folyton kérdezgették, de idegesített. Nem akartam vadidegenek orrára kötni, hogy próbálkozunk, de nem jött össze :-( Én soha se soha nem kérdezek ilyesmit sem idősebb, sem fiatalabb nőtől, mert tapasztaltam a saját bőrömön, mennyire bántó tud lenni.

Amúgy tényleg van, aki nem született anyatípusnak, és többre értékeli a szabad és kötetlen éltetet. a 21 században vagyunk, a nő nem egyenlő tenyészkancával, aki nem akar ne szüljön.

Az én életem értelmes és teljes lett volna gyerek nélkül is, de most, hogy van gyerekem még teljesebb.

2014. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!