Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vesztek mikulás ruhát babátokn...

Vesztek mikulás ruhát babátoknak? Hányszor adjátok rá?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tegnap 23:45 vagyok! Nagyon ari baba! nagyon jól áll rajta ez a ruci. :))
2009. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Nagyon aranyos a babád mikulás ruciban! :-) Őszintén én is a kép miatt szeretnék venni ilyen rucit meg legyen örökítve kislányunk, de párom pénz kidobásnak tartja. 3000ft a Tescoban.
2009. nov. 20. 08:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem kimondottan december 6-án akarod ráadni akkor utána már olcsóban megtudod venni.Én tavaly a kislányomnak 3 részest vettem 1000-ért a H&M-ben. Körül kell még nézni turikba mert ezt a ruhát egy gyerek sem tudja elnyúzni hisz jó ha rajta van 2-3-szor.

3000 én sem adnék érte ha tálalok egy olcsót azt megveszem neki.

2009. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonykor 2 hetes volt a babám. Egy rénszarvasos-karácsonyos bodyt húztunk egy fehér rugi fölé. Tescoban vettük. Ráadtuk mindhárom nap (24-25-26-án), este gyorsan kiöblítettem, hogy reggelre megszáradjon. Tök cuki volt, bár szegény azt se tudta merre van arccal 2 hetesen :D

Idén nem tervezek ilyesmit, most szép csinibe fogom öltöztetni, csininaci, fehér blúzzal. Most már komoly nagylány :D

2009. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia. Tavaly mi is megvettük 3ezerért. Addig volt rajta még csináltunk pár fotót. De én nem sajnáltam érte a pénzt,mert a nagyszülök is kaptak a képekből karácsonyra és mindenki megvolt érte őrülve
2009. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

20.56 vok

CUKI a kisfiad!!

:)

2009. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a linkelős. Aranyosak vagytok, de nem az én kisfiam, csak találtam a képet teszveszen. :)
2009. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!