Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Czeiner Béla nőgyógyászról...

Dr. Czeiner Béla nőgyógyászról valakinek van-e valamilyen véleménye?

Figyelt kérdés

-szakmai hozzáértése,

-kismamákhoz való hozzáállása,

-hálapénz,

-szülés lebonyolítása,

-terhesgondozás


2009. nov. 25. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, én elhiszem, hogy jó orvos, akkor épp nem volt vele jó tapasztalatom. Én meg már nem azért nem megyek hozzá, mert rossz orvosnak találnám, hanem alapból női orvoshoz megyek, ha én választhatok, akkor nem ilyen helyzet volt, az egy sürgős eset volt.-De ez az én problémám. Valóban nem igazán lehet ezt egy alkalommal kijelenteni, pláne nem 10 perc beszélgetés után, hogy ki milyen ember/orvos. Már én is megbántam, hogy ilyeneket írtam róla, de akkor épp nagyon ideges voltam.

Ui: A pedikűrös, manikűrös nem tudja megmenteni az életem, ha rákos vagyok, vagy komoly fertőzésem van...;) - (Nem bunkóságnak szántam ezt a választ...)

2017. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis rossz orvos az, aki lerázza és nem vizsgálja meg a kismamáját (aki felfogadta őt kemény pénzekért) amikor berohan hozzá, hogy nagyon görcsöl a hasa.
2017. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A 10-es hozzászóló csak nem maga a doktor úr?:)
2017. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Több, mint 10 éve járok hozzá, mindig végtelenül türelmes volt velem (eléggé parázok a vizsgalattól).

Alaposan megvizsgált mindig, 12 éve műtött is és akkor is korrekt volt.

Remélem még sokáig nem megy nyugdíjba, mert nem szívesen mennék máshoz.

2019. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%

Egészen friss élményem van dr. Czeiner Béla doktorúrról.

Még korábban magánrendelésre jártam hozzá a Medocba, ahol viszonylag segítőkésznek bizonyult. Évek óta próbálkoztunk, nem tudtam teherbe esni.. Az utolsó magánrendelésen abban maradtunk, hogy amennyiben sikerül természetes úton teherbe esnem, azonnal keressem meg őt, mert a nulladik naptól szükségem lesz progeszteronra, hogy a terhességet meg tudjam tartani. Csodák csodájára, megfogant a kisbabánk, és én örömmel mentem el hozzá az SZTK-ba. Naívan azt gondoltam, ha már kiscsilliárdot otthagytam nála magán úton, számíthatok a segítségére akkor is, ha az oldalzsebemet nem nyomja a hálapénz (amúgy nyomta.. csak végül nem kapta meg!).

Az alábbiakat kaptam meg a fejemhez:

1. hiába az otthoni, 3 pozitív tesztnek - ő ilyet bármelyik pillanatban elő tud húzni a zsebéből, ezek SEMMIT NEM SZÁMÍTANAK

2. mivel időpontra jöttem, ezért VÁLASZTHATOK: VAGY megvizsgál hüvelyi ultrahangon, VAGY elküld vérvizsgálatra, VAGY felírja a progeszteront. Kis naívan meg mertem kérdezni, hogy miért nem megy ez a 3 egyszerre? (az összes korábbi lelet nálam volt, láthatta a kórelőzményekben, hogy nem is olyan rég milyen szakorvosi véleménnyel engedett utamnak..) Tehát a válasz a miértre: "mert egy időpontja van hölgyem. És egy időpont, egy vizsgálat"

3. Végül a hüvelyi ultrahangot választottam, ahol megállapította a terhességet, de a kedves megnyugtató stílusában rögtön hozzá is tette, hogy "ez még nem jelent semmit. Még csak embriónak se nevezhető, szóval az se biztos, hogy megmarad."

4. a sokkoló mondata után, félve a korrábiak miatt, félve kérdeztem, hogy mennyi esélyt lát rá (gondoltam itt arra, hogy bennem matatva azért azt elmondja, jó helyen van a petezsák, nem méhen kívüli, korábbi cisztáknak nyoma sincs stb..), hogy megmarad, a válasz még elkeserítőbb és vérlázítóbb volt: "51%.. de mondhattam volna 68-at is, annyira nem számít ez még semminek se" - és kedvesen elmosolyodott.


Kedves "okoskodók": nekem is volt pozitív tapasztalatom a doktor úrral egészen addig, amig nyitva volt a pénztárcám.

Legyen ez egy tanulság azoknak, akik az interneten próbálnak tájékozódni.

Ja, és még valami: a vizsgálatot követő napon elkezdtem vérezni és elmondhatatlan fájdalmaim voltak (görcsöltem). SOS mentünk az ambulanciára, ahol azonnal progeszteront kaptam. A vérzés aznap este elmúlt.

Ha a doktor úron múlt volna, elveszítettem volna a babámat.

2019. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

21/L

Viszketéssel kerestem meg - 4,5 hetet kellett várnom az időpontomra, ami nem az ő hibája, de ilyen állapotban egy örökkévalóság - ilyen állapotban kerültem be hozzá. Nem hallgatott meg rendesen, egyből mondta a diagnózist, pedig ha végighallgat, egyértelmű lett volna, hogy nem (csak) gombás, hanem bakteriális fertőzésem is volt (mint később egy másik orvos megállapította). Aztán mondta, hogy megvizsgál - sajnos gyakorlott nőgyógyászhoz járó vagyok, tudom hogy mennek a dolgok. De igencsak meglepett, mikor hirtelen - anélkül, hogy szólt volna! - belém dugta a hüvelyi ultrahang műpénisz szerű dolgát. Majd miután végzett, nem hagyott leszállni a székből, feleslegesen közel nyomva az ágyékát a széttárt lábaim közé kezdte el tisztítgatni a műszert. Szörnyű élmény volt. Persze nem egyértelműen perverzióból, de szerintem egy nőgyógyásznak különösen kell(ene) erre figyelnie. Ráadásul végül a kezelése nem is hatott, további egy hónapot szenvedtem, mire egy másik orvos felírta a kevert hatású hüvelykúpot.

2021. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Majdnem lemondtam ezek alapjan a velemenyek alapjan es dejo, hogy nem a negativokra hallgattam.

A doktor ur kedves volt, korultekinto es nagyon fair. Amikor elmondtam neki a problemamat elore kozolte, hogy nem szeretne lehuzni, valoszinuleg inkabb endrokrinologusra van szuksegem. Ennek ellenere kertem egy atfogo vizsgalatot, amit korultekintoen el is vegzett es mindenrol tajekoztatott, sot javasolt egyeb kivizsgalasi utakat is, hogy kozelebb keruljek a megoldashoz.

Teljes szivembol ajanlom mindenkinek.

2022. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
A kérdés már nagyon-nagyon régi, de hátha idekeverednek friss keresők is. Szintén a pozitívak táborát tudom megerősíteni. Két alkalommal keveredtem a doktor úrhoz ingyenes SZTK rendelés keretében. Egyszer sima rákszűrés, majd pedig egy esemény utáni tabletta miatti előrehozott kontrollal. Egyik alkalommal sem tapasztaltam sem elítélést, sem lekezelést. Van egy stílusa, ami nem legmézesmázosabb, de engem végig korrekten vizsgált, tájékoztatott a szükséges infókról és választási lehetőséget kínált abban, ami az én döntésem. És ami nagyon fontos: azon nagyon kevés nőgyógyász között van, aki a fogamzásgátló tabletta előtt javasolta nekem a vérrögképződéshez kapcsolódó genetikai vizsgálatot, amit egy korábbi orvos javaslatára már elvégeztem. Nagyon sok helyen ezt meg sem említik a tapasztalataim szerint. Tisztában van vele, hogy sokan kötekedőnek tartják, de én inkább a korrektséget és a felelősségteljes eljárást tapasztaltam a részéről mindkét alkalommal.
2022. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Számomra nagyon furcsa ez a pénz dolog, amit írtok. 44 éves vagyok, kb. 20 éve járok hozzá, és soha egy fillért nem adtam, de nem is vettem soha észre hogy

elvárná. Mindig rendesen megvizsgál, én ezeket még sosem vettem észre.

2022. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
En maganban voltam Nala. Igazabol nem neki adtam penzt, hanem a recepcion fizettem 😉
2023. márc. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!