Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Czeiner Béla nőgyógyászról...

Dr. Czeiner Béla nőgyógyászról valakinek van-e valamilyen véleménye?

Figyelt kérdés

-szakmai hozzáértése,

-kismamákhoz való hozzáállása,

-hálapénz,

-szülés lebonyolítása,

-terhesgondozás


2009. nov. 25. 13:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mivel a hálapénz már bűncselekmény, ezért már nem is lehet máshogy.
2023. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Sokat gondolkoztam, megosszam-e a tapasztalataimat, mert nem szeretek sározni senkit. Azonban úgy érzem, hogy a téma megköveteli az őszinteséget.

Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt doktorúrral kapcsolatban.

6 hetes terhesen fordultam hozzá jópár napja késő vérzés és 2 pozitív teszt birtokában. Tudtam, hogy az idő még kicsit korai, de mivel 35+ vagyok és még nem szültem, és amiért előző nap iszonyatosan görcsöltem, gondoltam ha már ennyi ideje fizetem a TB-t, annyi jár, hogy egy orvos elmagyarázza mi is történik, illetve hogyan tovább.

Doktorúr már azt a kérdést is, hogy miért jöttem, úgy tette fel, hogy rögvest elszégyelltem magam, én balga, hogy merészelem terhelni az eü rendszert pofátlan megjelenésemmel. Mikor elmondtam miért érkeztem, alázó hangnemben letorkollt, hogy szerinte én nem vagyok terhes, csak azt hiszem. Flegma mód odalökte a kérdést, hogy akkor most vizsgáljon meg vagy mi legyen. Mondtam neki, hogy ezt nem nekem kell tudni eldönteni. Többször kihangsúlyoztam, hogy a görcseim miatt vagyok itt, de csak nagy nehezen árulta el, hogy Mg-t kell szednem (ezt én is tudtam).

Kérdem én, hogy mi a bánatért megy az ilyen orvosnak?? Fogalma sincs a körülményekről. Annyit nem kérdezett meg magától, hogy hanyadik terhesség, mióta próbálkozunk, volt-e előtte valami problémám, esetleg van-e valamiféle hormonális problémám, stb.... Magyarul amellett, hogy az empátia abszolút hiányát tapasztaltam, de így a szakmaiasságát is megkérdőjelezném, ha nem azt sejteném, hogy csupán annyiról van szó, hogy a doktorúr meredeken lesz..ta a helyzetemet.

Életem egyik legcsodásabb érzése helyett úgy jöttem el, hogy szégyelltem és megalázva éreztem magam.

Vannak itt olyanok, akiknek pozitív a véleménye. Én 2 dologra tudok gondolni:

- vagy fizetnek neki magánpraxisban

- vagy a nagyon ritkán jelentkező emberi oldalával találkozhattak véletlenül.

Ami viszont biztos, hogy szerintem az orvosoknak nem életre szóló traumát kellene okozniuk, hanem az esküjüknek megfelelően ellátni a hivatásukat. És nem, a várandós kismamáknál nem menő a dr. House stílus, hanem primitív.

2023. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!