Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahogy itt olvasgatok az...

Ahogy itt olvasgatok az ajándékozásról, azt látom, hogy mindenhol egy csomó drága ajándékot kap a gyerek. Csak én nem tudok 30-40-50ezret kiadni ajándékokra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Mi nem tehetjük meg hogy drága ajándékot vegyünk. Egy szem lányunk van, 2,5 éves. Ősszel óviba megy, akkod talán jobb lesz az anyagi helyzetünk. De akkor sem vennék neki drága vagy túl sok ajándékot. A gyereknek szeretet kell, nem tárgyak. Mindennel eljátszik ha valaki leülvele játszani.
2013. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megtehetném, de nem költök sokat. Pár éves gyerek ugyanolyan sokáig örül a legegyszerűbb játéknak is, mint a legdrágábbnak.

Inkább év kozben is kap ezt- azt, nem egyszerre Karácsonyra.

Igazából nem is téma a baráti- családi körünkben az ajándékok értéke.

2013. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi megtehetjuk, de nem vettunk nagy ajandekot, ugy 20 ezer korul volt osszesen. De mindket nagymama-nagypapatol nagy ajandekot fog kapni, igy is rengeteg. Velem eleinte elszaladt a lo sajnos, nagyon sok jatekunk van es rajottem, hogy kicsit le kell allni. Most olyan ajandekot kap, ami nem tul draga, de biztos, hogy nagyon fog neki orulni. Igazabol nem az ajandek ara a fontos, csak sajnos ma mar nagyon draga lett minden es nehez kigazdalkodni jo ajandekot kisebb osszegbol, de nem lehetetlen. Az ajandekozast szep hagyomanynak tartom, de nem szabadna a penzrol szolnia ennyire.
2013. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zabmester ***** válasza:
Nem, nálunk sem voltak olyan hű de drága ajándékok. Van egy nagy kedvence, a kukabúvárok, ahhoz kapott kiegészítőt, ez igazából párezer forintos tétel volt, meg még vettünk neki gyurmát, ceruzákat, stb. Nagyon örült is neki :) Nagyszülők is tőlünk kérdezték, hogy mit vegyenek, és mivel egyetlen unoka egyelőre, tudtak drágább dolgot is venni, de pl. anyukámtól teljesen használati dolgot kapott, ágynemű szettet huzattal, aminek teszem hozzá, nagyon örült a fiam, pont pár nappal ezelőtt mondta, hogy milyen jó lenne, ha lenne neki is olyan igazi jó nagy párnája, mint nekünk :) Mondjuk a legnagyobb sláger a szintetizátor volt, nagypapa ajándéka, ez nem volt olcsó, de azért távolról sem 30 ezer forint. Mondjuk szerencsés vagyok a fiammal, ő egy színes radírnak is úgy tud örülni, mint ahogy én örülnék mondjuk egy Cadillacnek :D
2013. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!