Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek morálisan nem...

Szerintetek morálisan nem elfogadható az, ha egy gyermek nem házasságban születik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lenne elfogadható? Nem a középkorban élünk, könyörgöm.
2014. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
A gyereknek lényegtelen a papír. A fontos az, hogy a szülei szeressék őt és egymást, és nyugalom, csend, biztonság vegye körül. Hogy ezt milyen társadalmi formában adják meg neki, részletkérdés.
2014. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Manapság a gyerekek nagy része nem abba születik. Az ismerősi körömben rengeteg baba született az utóbbi pár évben, de nem mind házasságba. Én most 16 hetes terhes vagyok a babámmal és fel se merült a házasság gondolata. Páromnak van egy kislánya aki házasság alatt született mégis vége lett a kapcsolatuknak, azóta a kislány is velünk van. Én nem vagyok a papír híve, majd esetleg pár év múlva ha úgy gondoljuk és a gyerekek is nagyobbak lesznek tartunk egy nagy lagzit, hogy ők is emlékezzenek majd rá, de még ez sem biztos jól megvagyunk így is.
2014. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Családunk idősebb generációja szerint elfogadhatatlan, hogy idézem"egy zabi" gyereket fogok a világrahozni. Nagyon megbántottak ezzel.
2014. jan. 11. 21:36
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Miert ne lenne elfogadható? Mi 6 éve vagyunk együtt párommal boldog, kiegyensulyozott a kapcsolatunk, úgy élünk mint a házasok kivéve hogy nincs róla papirunk és nem volt lagzi de ezek nem is hiányoznak a boldogságunkhoz most jön az első kisbabánk! Igy is egy életre szóló a kapcsolatunk jóban, rosszban!!:-)
2014. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Én megmondanám, hogy "zabi" gyerekkel nem kell tartani a kapcsolatot. Aztán majd rágják a küszöböt, amikor megszületett, hogy csak egy kicsit had lássák... visszaüt ez még, ne félj!
2014. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Mas világban nőttek fel, ennyi. Nem kell vele foglalkozni.
2014. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
a mai világban miért merül fel még ilyen kérdés? :)
2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Elfogadható, bár számomra is a sorrend a házasság majd gyerek.
2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
"Zabi gyerek" arra mondjak akinek hiányzik valamelyik szülője! Ez csúnya dolog engem is vérig sértenének! Ne hallgass rájuk! Sok boldogságot:-)
2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!