Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek morálisan nem...

Szerintetek morálisan nem elfogadható az, ha egy gyermek nem házasságban születik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 21:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia, hát nekem nincsenek határozott elvárásaim, de az eljegyzést és az esküvőt én is fontosnak találom, normális esetben gyerek előtt, de ha gyerek után valamennyivel az sem gond, csak tényleg egy család legyünk.

én most vagyok 9 hetes terhes még nem vagyok feleség, de a párom ahogy megtudta hogy terhes vagyok rá pár napra bejelentette hogy össze "kell" házasodnunk :) és ezzel nincs semmi bajom. mikor családnak, barátoknak, munkatársaknak elmondtuk, minimum fele, fiatal idős, fiú, lány kérdezte hogy mikor lesz esküvő. :) de nekem azzal sem lesz gondom ha nem a baba születése előtt esküszünk hanem ha meg van már a baba, csak legyek ....né :) és ez így van rendjén.

2014. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
18-as válaszolónak: a 14-es és 16-os válasz volt az enyém, az én paromnak nincs ex felesége és másik gyereke.
2014. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!