Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg "csak" a gyermekeim...

Tényleg "csak" a gyermekeim és a párom kellene, hogy a családom legyen? Ti mennyire tartjátok a kapcsolatot a nagyszülőkkel-testvérekkel? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két gyermekünk van ( 1, és 2,5 évesek), párommal egy városban élünk a szüleimmel-tágabb családomban is sokan itt élnek, ill. pár km-es körzetben... egyre többször komoly viátink vanank, azon, hogy én szinte naponta beszélek Anyummal, Hugommal, s hetente többször is szeretnék találkozni velük. Én úgy nőttem fel, hogy hozzánk bármikor jöhetett vendég, szívesen fogadtuk, nem beszélve a családról! Ő meg húzza a száját, ha beugranak fél órára hozzánk... vagy hogy miért telefonálok annyit velük... pedig én nagyon sokat változtam érte, a családunkért, de nem vagyok hajlandó leépíteni őket csak azért mert ő ilyen! Pontosan látta mikor megismerkedtünk, hogy milyen összetartó család vagyuznk, sőt én is beszéltem róla mit jelentenek nekem... ha neki ez gond, akkor miért nem akkor szolt? úgy érzem olyasmiért bánt, és veszekszik velem, amiről tudott... nem akarja, hogy délután elmenjek itthonról, oké... de nincs velünk, gépezik, dolgozik.... ezt is elfogadtam, de most már ott tartunk, hogy az is zavarja, ha délelőtt találkozom velük... nem engedi, hogy a gyerekek nagyszülőknél legyenek pár órát ( pedig nekem nagy segítség lenne) , de ugyanakkor ő rettentő keveset van velük... annyira el vagyok keseredve :(


2014. jan. 24. 13:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy van vele kérdező. Van akinek fontos, hogy a családtagjai mellette legyenek, valakinek nem annyira.


Én inkább azt látom a te esetedben, hogy minél több engedményt adsz neki, annál többet akar. A többit inkább le se írom, mert sajnállak.

Én se vagyok az összejárós típus, szeretek egyedül lenni, de látom az írásaidból, amit látni kell a férjedből.

Remélem, leszel annyira erős egyszer, hogy te is ugyanezt megcsinálod az ő rokonságával.

2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!