Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom papírzsebkendővel...

Anyósom papírzsebkendővel keni a kislányom popsiját és fenekét? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam,mintha fertőző vagy legalábbis sz@ros lenne. Ki van pirosodva a nunija és picit a feneke is,ezért bepantennel kenem. Mikor dolgozom ő csinálja,de ma láttam hogyan....

4éves a lányom



2014. ápr. 25. 12:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
6osnak szólt
2014. ápr. 25. 12:18
 12/26 A kérdező kommentje:
nincs begyulladva,és csak picit volt piros már alig látszik
2014. ápr. 25. 12:18
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlliheged. Nagyobb bajod sose legyen...
2014. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ovis, nem? Mikor vigyáz rá? Délután? Éjszaka? Én nem akadnék ki, max furcsállnám...
2014. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
velünk lakik
2014. ápr. 25. 12:20
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót mosolyogtam. Még pedig azért mert a férjem imádja a kislányát,bármit megcsinál, de eleinte bizony gondot okozott neki a kakis pelenka kicserélése és a kaki letörlése, és ő is mindenféle praktikákat kitalált magának, hogy ne kelljen a gyerek fenekéhez hozzáérnie. Én ezeken jót mosolyogtam, de eszembe sem jutott kiakadni rajta.
2014. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kenés tényét reagálod túl hanem azt, hogy az anyósod és így csinálja. Ahogy érzed, ha idegesít akkor kérd meg, hogy ne így kenje mert sok kenőcs kárba vész, eszem ágában sincs védeni de egy időben a lányom kimondottan kérte, hogy kis vécépapírra nyomva kenjem be mert 1 húzással "beborítottam" vele a piros bőrfelületet, nem volt neki kellemetlen mint ott újjal pepecselni.
2014. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha veletek lakik? TE reggel (?) elmész dolgozni, elviszed az oviba a kislányt. Vagy nem jár? Írd már le légyszi pontosan, ne csak ilyen tőmondatokat.
2014. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék neki, ha bármivel kenné, de nincs anyósom, mert a férjem születésekor meghalt :(


Ne légy kekec, légy boldog, hogy van, aki segít.

2014. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írta előttem más is, van akinek zavaró más fenekéhez nyúlni. Még akkor is, ha kisgyerekről van szó. Eleve más mondjuk, ha anyatejes/tápszeres kakiról van szó, meg más, ha egy 4 évesről beszélünk, aki már gyakorlatilag mindent eszik és "felnőtt" kakija van. Nem vagyunk egyformák. Enyémek már 7 és 9 évesek, én bármikor simán megtörlöm még most is a feneküket, ha kérik (persze nem szokták...), de a férjem már kisebb korukban is viszolygott ettől. Attól függetlenül, hogy persze krémezés előtt az ember letisztítja a "felületet", még zavarhatja.

Reméljük, hogy ennél nagyobb "baj" nem lesz az anyósoddal. :)

2014. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!