Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom papírzsebkendővel...

Anyósom papírzsebkendővel keni a kislányom popsiját és fenekét? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam,mintha fertőző vagy legalábbis sz@ros lenne. Ki van pirosodva a nunija és picit a feneke is,ezért bepantennel kenem. Mikor dolgozom ő csinálja,de ma láttam hogyan....

4éves a lányom



2014. ápr. 25. 12:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ilyenen kiakadsz az anyosoddal kapcsolatban, ott nem az a problema, hogy zsebkendovel keni be a kislany popsijat. Az anyossal van problemad.

Kerdesre visszaterve, en pl. sokszor popsitorlivel kenem be a kisfiam feneket sudocremmel, ha en nem mostam kezet pl., nem azert, mert undorodnek. Nem mindegy, hogy keni be, ha kemenynek gobdolod a zsepit, adjal neki popsitorlot es vigye fol azzal a kremet, nincs ezzel problema.

2014. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
szia. én nem akadnék ki...sőt tök jó ötletnek tartom :) ahogy elolvastam azonnal az jutott eszembe hogy mennyit bíbelődtem a tepsi vajjal való kikenésével kézzel, mi mindent össze nem kentem, amíg ki nem találtam a papírtörlős megoldást. pikk-pakk kész és egyenletesen vajas mindenhol. ha megszületik a babám én is így fogom csinálni. és kitudja a nagyi körme nagyobb mint kéne és ha ki van pirosodva a popsija így könnyebb, nem karmolja meg. ne akadj ki ezen, ez egy praktikus dolog szerintem nekem tetszik :)
2014. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlreagálod!
2014. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen,túlreagálod. Attól hogy van egy tündibündi kislányod,még nem kell mindnekitől elvárni,hogy örömkönnyek között kenőcsözze a popsilyukát,már bocsánat! Teljesen mindegy hogyan a krém használva van ,és ennyi a lényeg.
2014. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%

komolyan érdekel: 4 évest még mások is kenegetnek? minden wc-kor? (pisi, kaki?) nekem 3,5 éves, több mint egy éve szobatiszta, azóta csak akkor kenem be éjszakára, ha ki van pirosodva.

amúgy túlreagálod.

2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám. Ennyire szegények vagytok, hogy azon izélsz,hogy a zsebkendővel kárba megy a kenőcs? A kezéről többet mosna le... Én még ha így bele gondolok, nekem jobban is esne, hogy nem kézzel fogdossa mindneki a négy évesen alfelét, ha már muszáj kenőcsözni...
2014. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!