Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két minimálbéres fizetésre...

Két minimálbéres fizetésre vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
Ház van. Autó van. Hitel nincs. 26 éves nő, 34 éves férfi.

2014. jún. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
55%
36-os,de jól számoltam,maximum nem jól fejeztem ki magam,az első egy évben nehéz lesz,meg kevesebb,de ha utána vissza megy dolgozni akkor kb 182.000 ft lesz a bevételük.
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
48%
És az első évben nem kell pelenka meg étel a gyereknek? Vagy hogy? majd kárpótolja, hogy 2 éves korára meg tudják etetni rendesen és nem a földre kell szarnia...
2014. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

# 41/42


Persze ha lesz hova visszamenni. Kérdező csak 26 évesen bőven várhat pár évet míg előbbre lép, férfi meg akár 40-50évesen is tud gyereket csinálni szóval az még inkább lényegtelen a kor.

2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
75%

Ja ezzel azt akarom mondani, hogy persze gyerek 18 éves koráig nem lehet anyagilag előre tervezni, de első két évre nagyon is lehet, főleg hogy ott esik ki jelentősen anya fizetése.

Ez a meg van mindene a gyereknek meg olyan hogy kinek mi a minden. Többször leírtam már hogy egyik ismerősöm télen fűtetlen lakásba is azt mondta megvan mindene a gyerekének.

2014. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
53%

Akkor szüli gyereket, amikor úgy érzed gyereket szeretnél. Gyerek nélkül az életed sivár és értelmetlen. Ha nem is most, de 10 év múlva már egy üres kiégett kapcsolatod lesz a férjeddel gyerek nélkül. Nem azt akarom mondani, úgy várj 10 évet, mert akkor már lehet nem jön össze olyan könnyen, illetve ha most szeretnél, akkor semmi akadálya szerintem.

Először is nincs hitelesek, van házatok, kocsitok, gondolom kis településen éltek, ahol nem olyan drága az élet. Semmi akadályát nem látom, hogy miert ne vállaljatok gyereket. Két szorgalmas ember, bár alacsony a jövedelmének, mindig meg fogtok tudni élni, de gyerek nélkül nehezen találjátok majd a helyeteket a világba. Főleg miután ebből a pénzből még azt sem mondhatjátok, hogy majd helyette körbe utazzuk a világot.


Amikor én szültem az elsőt, nagyon fiatal voltam, 20 éves. A férjemmel akartuk a fiunkat nagyon. Albérletbe, se kocsi, se semmi , de munkánk az volt. Ha két ember egy célért küzd, nagyon meg tudja erősíteni a kapcsolatukat. Megszületett a fiunk, és nem nagy lábon, de megéltünk és boldogok voltunk. Két év után visszamentem dolgozni, és utána könnyebb lett. Ma már nagy ház, két autó, 4 gyerek a felállás...:).


Nyilván nekünk idő közben jobb lett a jövedelmi helyzetünk. De az első gyermeket akartuk, és tudtuk, hogy bármi áron bevállaljuk.

2014. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
52%
A ti jövedelmi helyzetetek is alakulhat még bőven jól, és akkor, jobb állásból még nehezebben fogsz elmenni szülni. Fel a fejjel, csak tudjátok, hogy mit akartok, és akkor bármit elértek az életbe, csak kitartásotok legyen hozzá!
2014. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
36%

És az első évben nem kell pelenka meg étel a gyereknek? Vagy hogy? majd kárpótolja, hogy 2 éves korára meg tudják etetni rendesen és nem a földre kell szarnia...


Gratulálok,nagyon intelligens ember lehetsz.Nem,majd megfogják a pénzt máshol.Ház van kocsi van,hitel nincs,mi bajotok van???

2014. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Amúgy jöhetne a kérdező is reagálni valamit...
2014. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
69%
Mi is kevés fizetésre vállaltunk gyereket. A gyedem kb 15ezr forinttal kevesebb, de 5-tel ha az adókedvezményit is belevesszük. Autó van+albérlet. Köszönjük a gyerek nem éhezik és van ruhája is, emellett kiegyensúlyozott. Pont.
2014. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Köszönöm a lepontozást, de nem érzem magam rossz embernek mert nem veszem meg az összes FP játékot a gyereknek ;)
2014. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!