Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor két minimálbéres ember gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, adott két teljesen átlagos érettségivel rendelkező gyári munkás, akik mindössze a minimálbérükből élnek az albérletükben. Úgy döntenek, hogy gyereket szeretnének vállalni ilyen anyagi háttérre - szerintetek felelőtlenség vagy a "még belefér" kategória?
2013. dec. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte összegyűjtöttek egy kis pénzt, akkor miért ne?
2013. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki azt csinál amit akar! Semmi közünk hozzá!
2013. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább azon gondolkodtam el,hogy mit gondolok arról akinek Szenteste nincs jobb dolga,mint mások életén csámcsogni.A két minimálbéresnek pedig Kellemes Ünnepeket kívánok és sok boldogságot a gyermekükkel.
2013. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Hát, mivel két minimálbéres gyerekeként idén már nem futotta arra, hogy ünnepi vacsit csináljunk vagy ajándékokat vegyünk, a szüleim meg tiszta idegben ülnek itthon, ezért sajnos nincs jobb dolgom, mint mások életén csámcsogni. De köszönjük, remélem egyszer lesz szép karácsonyom ;)
2013. dec. 24. 16:36
 5/91 anonim ***** válasza:
11%
Rohadtul dühös vagyok az ilyenekre. A panelban lakóknak pedig alapból megtiltanám a gyerekvállalást. Lehet míg kicsi a gyerek oké neki, de aztán felnő picit, látja mások h élnek, ő meg rohad a panelban, később a szar származás miatt semmi pénze nem lesz, bűnöző lesz, sok értelme van.
2013. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg ilyet ismerek, ha be tudják osztani a pénzt nem vészes. Számít ez is hogy nincs mire gyereket vállalni, de sokan a semmi pénzt is jobban be tudják osztani mint akik ennek a 3x-osát keresik.
2013. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
52%
Ha saját ingatlan lenne, akkor még belefér kategória. De albérlettel nem hiszem, hogy kivitelezhető. Lakhelytől függően az albérlet + rezsi 35-70 is lehet. Még egy kis másfél szobás esetén is.
2013. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
98%
Az én szüleim és panelban laknak, az ő szülei is panelban laktak, mind ott nőttünk fel és még csak bűnöző se vagyok, sőt hogy ezt még übereljem is: Nekem is panellakásom van.
2013. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok.Sajnálom hogy így telik az ünnep.Úgyhogy most fogj egy pakli kártyát vagy egy régi társast menj oda a szüleidhez és játsszatok egy jót! A szüleidről pedig nem vagyok rossz véleménnyel 15-20 évvel ezelőtt mikor te születtél más világ volt,2 minimálos is tisztességgel megtudott élni.Úgyh ne ezen agyalj,menj puszild meg őket és örülj hogy vannak neked.
2013. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
37%
Annyira más, hogy kinek mi fér bele..hagyjuk már...
2013. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!