Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik otthon vannak gyerekkel,...

Akik otthon vannak gyerekkel, mindenki férje elvárja, hogy este meleg étel legyen az asztalon?

Figyelt kérdés

A sok kérdés, hogy hogyan oldja meg a főzést a gyerek mellett, mire hazaér a férj. Nem tud az a férj megenni egy szelet kenyeret?

Fura ez nekem, mert nálunk elvétve van vacsorára meleg étel.


2014. júl. 15. 15:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én meg ezt nem értem.nincs ideje semmire.az én lányom is nagyon lefoglalt(kivéve újszülöttként,akkor még rendes gyerek volt:) de mindig meg tudtam-meg kellett oldanom h legyen meleg kaja.nekem is és a páromnak is.rendelni nagyon gazdaságtalan.sőt minden második hétvégén nálunk vannak a fiai,tehát 5ünkre főzök.és ebből szombatonként a párom dolgozik.tehát egyedül 3 gyerekkel is meg lehet oldani.nem fényezem magam,de az ilyen mondásoktól már kivagyok...és az én gyerekem sem volt el járókában sem a kiságyban.és már 3éves de még mindig nehezen foglalja el magát tök egyedül.szóval tényleg nem könnyű eset...
2014. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek!! És még hozzá tenném azt is, hogy az hogy ellátod a teendőidet még nem vagy cseléd!! Szerintem fordított esetben neked is jól esne rendbe rakott házra és finom ételre haza érni!
2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Addig nem vagyok cseléd, amíg én is így akarom szervezni a dolgokat. Akkor viszont már annak érezném magam, ha (ahogy az egyik válaszoló is írta fentebb) a férjem hazaállítana, és elkezdené követelni rajtam, hogy miért nem csillog a lakás és miért nincs ilyen-olyan kaja az asztalon.

Szerintem itt a különbség.

2014. júl. 16. 13:26
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Azoktől a nőktől kérdezem, akik állítják, hogy több gyereket nevelnek és mire hazajön a férjük rend, tisztaság és meleg étel várja, azok magukkal mit törődnek? Van-e szabadidejük, amit a hobbijukra áldozhatnak? Van-e hobbijuk? Tudnak-e magukkal foglalkozni, leülni egy-két órára egy jó könyvhöz, vagy sétálni egyet egyedül, végre gyerekek nélkül? Találkozgatnak-e felnőttekkel a családtagokon kívül?
2014. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is kíváncsi lennék, hogy aki azt mondja, hogy mindent megcsinál a gyerek mellett, az lényegében mást sem csinál, hogy játszik, főz meg takarít?

Bocsásson meg a világ, de nekem nem ebből áll az életem. Inkább nem csillog a lakás, de én bizony fogom a gyereket, megyünk sétálni, a városba, stb. Biztos szar ember vagyok, de amíg alszik, én magammal foglalkozom, olvasok, netezek, és utána jöhet minden más. (és hozzáteszem, mi sem élünk kupiba, de én a lakásban lakom, nem annak élek).

2014. júl. 16. 13:41
 26/27 anonim ***** válasza:
21-es vagyok.igen,van időm magamra...nem mondtam egy szóval sem,h csillog villog minden.én egyáltalán nem a lakásnak élek.de igen minden nap van meleg étel,még úgy is,h dolgozom.én szeretek a családomnak ételt készíteni.és például amíg nem járt bölcsibe,a napközbeni alvásnál mindig volt magamra időm.most h szünet van,10-11-re kész vagyok nagyjából mindennel,miénk a nap...
2014. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja!és egy éves kora óta legalább egy hétvégét anyuéknál van.akkor is ki tudok kapcsolódni...
2014. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!