Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap a cipőboltos nő kiakadt...

Tegnap a cipőboltos nő kiakadt. Elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz 3 éves a lányom. Tegnap elmentünk neki benti szandált venni az oviba. Mondom az eladónak, hogy ne csatos szandált adjon, hanem tépőzárast mert egyedül kell majd felvennie ez a követelmény. Erre szerintem jogosan, azt mondta, hogy a mi gyerekkorunkban még az iskolában is segítettek nekük. Igaza van! Nekünk is segítettek! Miért kell mindent tudnia egy 3 évesnek?
2014. júl. 17. 09:54
1 2 3 4
 31/37 Babeli Zurzavar ***** válasza:
97%
tudod, pontosan a "Te tipusu" Anyukak miatt erzem sokszor azt, hogy pokol kisgyerekes kozossegbe menni! a folytonos morgas, a mindent jobban tudok hozzaallas, a semmi nem eleg jo nekem viselkedes kiborito! itt nem a tepozarrol van szo, mert abban kovetted az ovoda eloirasait, hanem arrol, hogy ha odaallitanalak adott ovoda ovonoi ele, Te lennel a legnagyobb nyuszi a vilagon, a velemenyed csak zugolodva, anoniman, vagy zart kozossegben vallalnad fel! mi lenne ha azt mondanam Neked, forditsd az energiadat egy olyan platform kialakitasara ahol kozosen dolgozhattok a rendszer megvaltoztatasaert, mondjuk peticiokkal, tuntetesekkel, a kormanyhoz irt panaszlevelekkel?! szerintem nincs ver a pucadban ezt meglepni, de szidni es megmondani masnak mi lenne a dolga, azt nagyon tudsz.
2014. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem hogy őszinte legyek. Mi a kérdés??
2014. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
95%
Nincs kérdés már. Csak szedjük össze azokat az embereket, akikkel együtt lehet szidni az óvónőket. Alkalmazkodás nuku, vagyis megy (hisz megvette a cipőt) de nagy nagy zúgolódások árán. Nekem ha bajom van odamegyek az óvónőhöz. A kérdező miért nem tette meg? Megvehette volna a csatosat és a véleményét elmondhatta volna az óvónőnek. Ennyi. Nekem is volt kitörésem, eszem ágában nem volt idegenekkel együtt hőbörögni, odamentem és megmondtam az óvónőnek, hogy ha az én gyerekem ilyen muja (hiába mondom neki itthon folyton) mégis a bennti cipőjében megy ki. Megkértem az óvónőket párszor szóljanak rá. Ez az én érdekem is, hisz nem kell folyton bennti cipőt mosnom, az övéké is mert nem mocskos cipőben megy a szőnyegre délelőtti játék után. De én odamentem és annak mondtam meg, akinek kell. Nem szeretem a szidjuk a többit , de amikor ott vagyok meg se szólalok típust.
2014. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Mivel szeptember elsején kezdődik az óvoda, ezért még nem volt alkalmam beszélni egy óvónővel sem. Szülői értekezlet megvolt. De ott úgy gondolom, hogy feleslegesen is beszéltem volna velük ha egyszer nem ismerik még a gyerekemet. Vagy mondtam volna azt, hogy xy a gyerekem és nem biztos, hogy fel fogja húzni egyedül a cippzárt?

Nagyon félreértitek a mondani valómat ezzel a kérdéssel!

2014. júl. 17. 14:44
 35/37 anonim ***** válasza:

követelmény,hogy egyedül öltözzön?

És jövőre mit fognak csinálni,amikor kötelező lesz az óvodába felvenni minden 3 évest,azt is amelyik bepisil.nemhogy nem tud öltözni.

És nem állíthatnak "követelményeket" a gyerekek elé,és még többen lesznek egy csoportban?

2014. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én '78-ban mentem oviba, és követelmény volt a cipőkötés (!), nemhogy a csatolás. Nem is volt még tépőzáras cipő, csak mikor már iskolás voltam. Ennek ellenére én is úgy gondolom, hogy lehet segíteni, de 28-30 gyerek cipőjét bekötni/csatolni azért kicsit sok idő naponta többször. Ha nem tud csatolni, akkor tépőzáras kell, ennyi. Nincs ezzel probléma. A cipőboltos szerintem akkor akadjon ki, ha egy napot eltölt az oviban és non-stop csatolgat, szerintem ez túlzott reakció. Elhiszem, hogy ez a véleménye, de mit kell ezen kiakadni...

Nyilván nem tudja minden 3 éves (pl. az enyém se), de nem fogok vele kiszúrni a csatossal, csak hogy segítsenek neki mégis.:)

2014. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

mert lusták,ha pénteken nem viszik haza a gyereket ebéd után már csúnyán néznek rád.

szednek mindenféle pénzt pl(bábszínház),miért nem adnak számlát sosem?

2014. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!