Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy ha...

Csak engem idegesít, hogy ha nem azt mondják, hogy a gyerek hány éves, hanem hogy hány hónapos?

Figyelt kérdés
Amíg pici addig természetesen ok...De amikor ilyet hallok, hogy "A kisfiam 32 hónapos", nahh ezektől a falra mászok...:P MIért lett ez mostanában ekkora divat? Esküszöm legközelebb megkérdezi valaki, hogy mennyi idős a gyerek, azt fogom mondani, hogy 123 hetes...:P
2014. aug. 13. 10:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Úgy két éves koráig nekem nem fura. Igazából csak az a baj, hogy nem vagyok valami jó fejszámoló és ha valaki egy másfél-két éven túli gyerek korát hónapokban mondja, akkor matekozhatok vagy egy percig, mert nem ezt szoktam meg, az emberek korát általában években számolom.
2014. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem a pl "27 hónapos babám..." már sajnálom is szegény gyereket
2014. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!