Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Csak nekem furcsa a párom és az exe megállapodása?

Figyelt kérdés

Párom kisfia most kezdi az iskolát. Egyébként is úgy látom, hogy a párom túl sokat költ rá és időben is sokat vannak együtt, de ez most meglepett.


Azt beszélték meg, hogy heti 2x ő viszi a gyereket a karate-edzésre. Az egyik pénteken van, így akkor itt is alszik.


Nem értem, nem a gyerekkel együtt élő fél feladata a gyerek ide-oda cipelése?

Persze állítólag a gyerek akarja így....


2014. aug. 21. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
98%
Képzeld, ha lesz saját gyereketek akkor se tudtok beülni egy moziba, se sörözni a gyerek miatt.
2014. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
97%
Azt szólnánk, kedves, hogy olyan pasival jöttél össze, akinek már van egy gyereke. Ez ezzel jár, tetszik, nem tetszik. A párod szülő. Apa. Felelőssége van. Nem traktálhatja rá a gyerek anyjára az egészet. Gyerektartás fejében sem. Ha normális a pasi, márpedig normális, akkor foglalkozik a kölykével akkor is, ha már nem vele él. És fel ne mert hozni a közös család példáját még egyszer, mert ha elhagy, és te maradsz ott a gyerekkel, te fogsz a leghangosabban sápítozni, hogy neked, meg a te gyerekednek mi jár! Ugyanaz nem jár annak a gyereknek, aki már meg is született? Ne legyél már ennyire le se írom, hogy mi, mert kirúgnának az internetről is, nem csak erről az oldalról.
2014. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
93%

Hát kisanyám csak sajnálni tudlak.Az én férjemnek van egy 9 éves kisfia.Nagyon szeret judora járni szoktam érte ÉN menni.Nem régen a nyáron folyamán elkezdett úszni,nagyon jól megy neki.Kérdeztem nem akar e véletlen megpróbálkozni a vízilabdával?Mondta hogy de igen szeretne csak az anya nem tudja mindig elvinni mert ahol lesz az edzés 60km-re van a lakóhelyüktől.Erre ÉN hangsúlyozom,hogy ÉN felajánlottam,hogy minden 2. héten elviszem csak járjon.

Tudod mivel jár ez nekem?Ember fogadok azért,hogy amikor az vállalkozásunk embereit hurcibálni kell ide oda ne legyen fennakadás.Tudod nekem az az arc amit a gyerek vágott akkor örömében mindennél többet ért!!!A férjem is kifejezetten hálás azért amiért megteszem ezt a fiáért.Ha nem is tudsz így gondolkodni mert hatalmas féltékenység van benned a gyerek irányába azért kicsit gondolkozz el azon,hogy valóban normális e a te gondolkodás módod!

Nem lehetsz ennyire szemét nőszemély?!Minek kellett neked gyerekes ember?Most hagyd őket ott ahogy lehet.

Tudod ha így folytatod akkor apuka remélhetőleg minél hamarabb kitesz téged és nem lesz meg az a lehetőség,hogy közös gyereketek legyen,és ennek következtében nem kell azon agyalnod mi lesz akkor ha....

Két hetente pénteken van ott a kicsi???Huuhhaa na bumm.Nálunk minden pénteken meg szombaton,sőt most a héten tegnap óta itt van egészen jövő hét hétfőig és ilyen volt az egész nyár.

Szóval kisanyám szedd össze magad vagy az pasid fog téged össze szedni és kitenni az utcára.

Remélem így is tesz.Sz@rházi nőszemély!!!

2014. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek pár elvált apát, egyik sem futkos a gyerekért iskolába/óvodába."


Elég szomorú.



"Ez csak az anya lustasága, meg hogy addig is legyen szabadideje pasizni."


Miért, neki nincs joga a boldogságra? Akkor kifogásold azt is, hogy a pasid miért csajozik, ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkozna.


De ostoba vagy, anyááám.....

2014. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim válasza:
100%
Minek kezdtél gyerekes pasival?
2014. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

"És ha nekünk gyerekünk lesz, akkor hogy lesz? Akkor is majd a másik gyerek iskolán kívüli elfoglaltságaihoz alakítsuk a mi saját családi életünket?"



Igen. A két gyerek ugyanannyira lesz a pasid gyereke, mint a mostani. Egyik sem rosszabb, mint a másik. Bizony, össze kell igazítani a programokat, mert 2 családja lesz akkor.



"Így is elég, hogy minden 2. hétvége fix, de hogy egy péntek estére sem lehet programot szerzvezni, az már sok."


Szervezz csütörtök vagy szombat estére.


De ISMÉTLEM: ne kezdj gyerekes pasival!

2014. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
97%
Tenyleg lenne egy ilyen hulye no a vilagon, vagy trollozik a p@na?
2014. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális a hozzáállása, becsülendő, hogy törődik a gyermekével az után is, hogy az édesanyával szétmentek. Az ő kapcsolatuk változása nem jelenti azt, hogy a fiát is hanyagolnia kellene, sőt. Mint a szituáció mutatja, ezzel ő is tisztában van.

Egy gyereket rettenetesen meg tud viselni a szülei válása, teljesen természetes, hogy minél többet szeretne az édesapjával lenni.


Neked pedig, "kedves" kérdező, mérlegelned kellett volna ezeket az eshetőségeket mielőtt összejössz egy olyan férfival, akinek gyermeke van. Sejthetted volna, hogy nem lesz teljesen autonóm a párkapcsolatotok ...


Ahelyett, hogy puffogsz, nézhetnéd a dolog jó oldalát is : minden jel arra mutat, hogy a párod egy gondoskodó, szerető édesapa. Örülj neki, mert valószínűleg a ti közös gyermeketekkel is így viselkedne/fog viselkedni. Persze ehhez nem ártana, ha változtatnál a hozzáállásodon.

2014. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hova lett az előző válaszom.


Szóval ez már nagyjából a 25. kérdés hasonló témakörben.


Összegzem: az új barátnőnek nem tetszik az, hogy a férfi foglalkozik a gyerekével, ahelyett, hogy kizárólag az új barátnővel foglalkozna.


Kicsilány, ne kezdj olyan férfival, akinek már van családja egy másik nővel!

2014. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját gyereketek lesz, az is gátat fog szabni a kettesben töltött programoknak.

Így kiakadsz a péntek estéken? Ez hogy esik a párodnak egyébként? Szíved szerint eltiltanád a saját fiától? Képtelen vagy jól érezni magad hármasban velük? Akkor mit keresel e mellett a férfi mellett?

2014. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!