Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Csak nekem furcsa a párom és az exe megállapodása?

Figyelt kérdés

Párom kisfia most kezdi az iskolát. Egyébként is úgy látom, hogy a párom túl sokat költ rá és időben is sokat vannak együtt, de ez most meglepett.


Azt beszélték meg, hogy heti 2x ő viszi a gyereket a karate-edzésre. Az egyik pénteken van, így akkor itt is alszik.


Nem értem, nem a gyerekkel együtt élő fél feladata a gyerek ide-oda cipelése?

Persze állítólag a gyerek akarja így....


2014. aug. 21. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

Nem tiltanám el. Eddig nem volt ilyen gond, megoldottuk a minden 2. hétvégét. Persze ddig is volt, hogy az exe megkérte hogy ekkor vagy akkor menjen érte vagy beteg vagy bármi, de nem gyakran.

De ez a minden péntek nekem sok.

2014. aug. 21. 15:42
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Miért sok a péntek? Mi van pénteken, amit nem lehet másik napra tenni?
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Mondjuk pihenni???? Hazaesve pizzát rendelni, meginni 1 üveg bort ketesben és bedőlni az ágyba; elmenni biliárdozni, bowlingozni, táncolni, moziba, bárhova. KETTESBEN a szerelmemmel az egész hetes hajtás után.
2014. aug. 21. 15:48
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyerekkel rendelkező pasival kezd, számítani kell rá, hogy nagyon kevés idejük lesz egymásra. Ezzel neked is tisztában kellene lenned.
2014. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Eddig nem így volt. Nekem az volt a normális; bár már akkor is furcsa volt az ex telefonálgatása.
2014. aug. 21. 15:54
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk pihenni???? Hazaesve pizzát rendelni, meginni 1 üveg bort ketesben és bedőlni az ágyba; elmenni biliárdozni, bowlingozni, táncolni, moziba, bárhova. KETTESBEN a szerelmemmel az egész hetes hajtás után."


Nem lehet ezt a hét többi napján, amikor nincs ott a gyerek?

Mi lesz, ha saját gyereketek lesz?


Intoleráns hisztérika vagy.

2014. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Hazaesve pizzát rendelni, bedőlni az ágyba, beszélgetni, egymás társaságát élvezni nem csak péntek esténként lehet...

Hazaesve pizzát rendelni, bedőlni az ágyba, beszélgetni, hármótok társaságát élvezni péntek esténként is lehet...


Nagy a különbség, teljesen más értékrendű a kettő, de mindkettő fontos.


Egy üveg bort bármikor megihattok, ha nincs ott a gyerek.


Mintha csak kifogásokat keresnél, és nem a megoldást.


30 éves férfi vagyok, nekem is sokszor hiányzik a feleségemmel csak kettesben eltöltött romantikus-bújós-szexelős-lazulós este, egy-egy koccintás, de ha az ember akarja, tud erre is alkalmat keríteni. Ha értelmes viszonya van az exével (márpedig úgy tűnik, az van, csak te vagy egy ufo), akkor meg tudja beszélni vele, ha szeretne egy szabad péntek estét kapni és az ex valószínű meg fogja érteni.

2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk pihenni????"


Lehet úgy is, hogy ott van a kisfiú. Egy hatéves gyerek már el tudja magát foglalni a játékokkal.



"Hazaesve pizzát rendelni"

Legjobb tudomásom szerint nem tilos 6 évesen pizzát enni.



"meginni 1 üveg bort ketesben és bedőlni az ágyba;"

Szintén nem akadály egy kisgyerek. Megvárjátok, amíg elalszik, és utána lehet borozni meg szexelni.



"elmenni biliárdozni, bowlingozni, táncolni, moziba, bárhova. KETTESBEN a szerelmemmel az egész hetes hajtás után."

Válassz ki egy olyan estét, amikor nem alszik nálatok a gyerek.


És gondolj bele abba, hogy a kisfiú anyukájának mennyivel nehezebb ugyanezt megcsinálni, mert jóval több időt tölt nála a kisfiú.

2014. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%
pizzát rendelni, bowlingozni, biliárdozni gyerekkel is lehet. Ha meg néha ilyen igényetek van, akkor ott vannak a nagyszülők, vagy anyuka, biztos meg lehet vele is beszélni. Nincs igazad. És igen, csak neked furcsa!
2014. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Pihenni nem lehet mellette, mert a párom akkor vele foglalkozik.
2014. aug. 21. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!