Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Csak nekem furcsa a párom és az exe megállapodása?

Figyelt kérdés

Párom kisfia most kezdi az iskolát. Egyébként is úgy látom, hogy a párom túl sokat költ rá és időben is sokat vannak együtt, de ez most meglepett.


Azt beszélték meg, hogy heti 2x ő viszi a gyereket a karate-edzésre. Az egyik pénteken van, így akkor itt is alszik.


Nem értem, nem a gyerekkel együtt élő fél feladata a gyerek ide-oda cipelése?

Persze állítólag a gyerek akarja így....


2014. aug. 21. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
Amugy te egy igazi hülye pi..a vagy..minden kommentetből kiderül!!nem kell masnak a gyereket nevelned de tudtad,h van gyereke es elkell fogadnod ha nem akkor tipli van mert a gyereke lesz mindig!!majd megtudod milyen ha valakit mindennel és mindenkinél jobban szeretsz ha lesz egy gyereked és rajossz,h egy hülye pi..a sose lesz fontosabb!:))
2014. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%

én megértem,hogy nem tetszik neked,hogy az exnő telefonálgat,meg,hogy egy számodra idegen gyerekhez kell alkalmazkodni. De ez benne volt a pakliban amikor összejöttél egy gyerekes hapsival.Akkor is ha eddig ez nem így volt.

Lehet,hogy holnap lebetegszik a gyerek anyja,és akkor a hapsid neveli fel a gyereket,te meg nem tudsz mit csinálni megszoksz vagy megszöksz.

Az nem érv,hogy eddig máshogy volt,mert ezek a dolgok mindig változnak.

Ha a hapsid szereti a gyerekét -márpedig úgy tűnik- akkor mindig kapcsolatban lesz a volt nővel,és ha az telefonál,hogy van valami a gyerekkel,akkor a pasi ugrani fog holnap is meg jövőre is meg 10 év múlva is.

És ha lesz közös gyereketek,akkor is költeni fog az elsőre ,és ott alszik nálatok,meg egy csomó minden lesz amit a volt nej kitalál,neked meg alkalmazkodni kell.

Én elhiszem,hogy a te szempontodból ez nem egy leányálom,de ezt te vállaltad be,amikor gyerekes pasival kezdtél.

2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, hány elvált szülő van itt. Beszéltem a barátaimmal is, SEHOL nincs ilyen. Minden 2. hétvége és gyerektartás, ennyi. Pont azért van a gyt, mert a másik fél neveli, ellátja a gyereket. Ezt még az elvált barátnőim is tudják, nekik is furcsa ez a dolog.


Beszélek még egyszer a párommal aztán átgondolom a akapcsolatunkat.

2014. aug. 22. 08:08
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gondold át szerintem, mert jobb lenne neki nélküled. Arra is rákérdeztél a barátnőidnél, hogy ők nem engedik sűrűbben, vagy apuka nem akar menni a gyerekért? mert nem mindegy. Mert tudod nagyon sok helyen van, hogy fizetik a gyerektartást, de nem engedi anyuka a gyereket, mert ez lett meghatározva. Keress vissza, hány ilyen kérdés van.

Az én szüleim elvált szülők voltak, és köpködtek egymásra, ha megláttam a postást, már sírva fakadtam, mert tudtam, hogy feljelentésről hozott értesítőt. Hát én nem kívánom ezt egy gyereknek sem, a te remélhetőleg expárod igazi apuka, nem csak kéthetes apuci, és igazán korrektek a szülők, hogy így meg tudnak beszélni mindent, gondolom a nőci párja vagy új párja megértőbb vagy az lesz, mint te. És ha a párod igazi férfi, a beszélgetésetek után kivág, mint macskát..... sz.ni.

Undorító vagy, ne haragudj, szánalmasan röhejes, nem tudok rád mit mondani, mármint tudnék, de azt nem engedné át a szűrő.

Nevetséges vagy!

2014. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az elvált barátnőid valószínűleg az apjuk ellen neveli a gyerekeit.

Képzeld el azt, hogy a gyermeked otthon sír, mert hiányzik az apja. Te képes lennél azt mondani neki, hogy "csönd legyen, majd 10 nap múlva, 3 napja hozott haza!"?

Egy JÓ szülő a gyermeke kívánságát és érdekét nézi, nem a bírósági határozatot.

És a gyermeknek NEM az a jó, hogy kéthetente látja az apját, hanem minél többször.


Te elvánád, hogy a párod NE foglalkozzon a gyermekével, CSAK kéthetente.

Te el tudnád viselni azt, ha SZERETNÉD a saját gyermeked, hogy havonta kétszer láthatod?


Én elhiszem, hogy a gyerek IS akarja a többszöri láthatás, és az apja IS. Ez a helyes, követendő és normális, nem az, ahogy te és a sok okos elvált barátnőd gondolkodik.


Szerintem nincs mit átgondolni ezen a kapcsolaton, egyedül te nem illesz a képbe. Apját és fiát hagyd szeretni egymást, és ne akaszkodj a nyakukra, főleg ha rosszindulatú a szándékod velük kapcsolatban.


Minél előbb lépj ki a kapcsolatból, annál rövidebb ideig kell elviselniük apjának és gyereknek a fancsali ábrázatod.


És egy jótanács:

SOSE kezd olyan férfival, akinek már van családja máshol.


PS: Ha pár év múlva elváltan, kisgyerekkel ülsz otthon, nem fogod engedni, hogy az apja többször lássa, mint a bírósági határozat?

2014. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

az,hogy a barátnőidnél mi van tök mindegy.A te pasidnál ez van,törődik a gyerekével,ez akkor is így lesz,ha a világ összes palija mást csinál.

Szerintem is gondold át a kapcsolatot,esetleg beszélj vele,próbáld megtudni,hogy ő hogy gondolja ezt a jövőben,mondd el mi a gondod,hogy tudd mire számíts!

Vannak még normális hapsik,ha elvétve is,akik nem sz @rják le a gyereküket,bár az én apám lett volna ilyen.


Én nem ítéllek el azért mert ennek te nem örülsz,nyilván te új családot akarsz meg nem vagy kíváncsi a volt nőre folyton,de ezzel nem tudsz mit csinálni,ez már van.


Csak az van,hogy beszélsz a hapsival.

2014. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert fizeti a gyerektartast mert akkor utana mar lesz.rhatja a fejet aztan ennyi a gyerek!!amugy meg miert ne vihetne ide oda a gyerektartasba szerinted kimerül a gyerekneveles..neki ő a gyereke nem egy nyűg mint neked!!amugy meg a kedves baratnőidnek a gyerekeit lesz.rja az apjuk..ez van gondolom utaljak is a baratnők a volt ferjeket:)))de ez meg megint egy masik dolog..szerintem nagyon gondold at mit akarsz mert ha ilyen önző vagy es ennyire nemtudod megemeszteni,h neki van egy gyereke akivel igenis kell foglalkozni akkor keress magadnak egy masikat akivel majd tudtok 7napból 7et borozni meg ugy pihenni,h kozbe teged nez a parod mert ugye az a pihenes :))aztan estleg tudtok csinalni kozos gyereket,aztan lehet elvaltok es lesz egy nő aki majd nem engedi,h a fiad/lanyod talalkozzon az ajával:))es te leszel a vilag legnagyobb szemete aki meg mindig ugy gondolod,h a gyerek az közös!!
2014. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Ritka egy bunkó ember vagy. A barátnőiddel együtt, nem véletlenül ilyenek a barátnőid. Hány éves vagy ilyen hozzáállással?
2014. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
100%

egyébként arra nincs esély,hogy megszeresd a gyereket?

Akkor mindjárt nem éreznéd ezt az egészet annyira gáznak,mert érdekelne,hogy mi van vele.

Végül is csak egy kisgyerek...

2014. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Belátta az exed hogy egy hülye qrva vagy? :)
2015. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!