Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan, akinél...

Komolyan van olyan, akinél működik az együttalvás? Kényelmes és pihentető?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 17:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az enyém is rugdos, forog, kúszik közben. Akkor tudok velealudni, ha legalább fél méterre lehetek tőle, de ez az apja miatt általában lehetetlen. Nem erőltetem az együtt alvást, csak ha valamiért úgy kell aludnunk.


Egyébként ő is többször éberebben alszik, alvás fázisai vannak és ha az apja épp akkor köhög, feltámaszkodik, körbenéz. Ha sötét van, csend van, akkor visszanyomja magát, de szerintem mi is zavarjuk azért. 7 hónapos most.

2014. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Tényleg csak kíváncsi voltam, másnál hogyan működik, mert nálunk kínlódás, ha kivételesen sor kerül rá. A kicsi még így-úgy alszik, de mi ketten nem, pedig elég nagy az ágy. Ehhez képest marad két csík a szélén, amin mi alszunk :)
2014. szept. 28. 17:54
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ment. Mikor újszülött volt, légzésproblémái voltak, mert kicsit korababa lett, így alap volt, hogy csak a kiságyban aludhat az AngelCare alatt. Ha hisztis, nyűgös volt, akkor sem tettem magam mellé, mert féltem. Most már 8 hónapos, még mindig jobban szeretem, ha alatta van a légzésfigyelő, de néha megpróbáltam magam mellé fektetni. Káosz lett belőle. Játszani akart és nem aludni.
2014. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!