Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom 10 éves és teljesen...

A lányom 10 éves és teljesen kíborít. Bővebben lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vannak vele gondok.Tudni kell ,hogy külön élek az apjától és új párom van de ez már 5 éve így van de nem az elejétől vannak gondok.Eleinte csak a hisztijei voltak gyakoribbak egyszerűen se büntetés se verés se szeretet semmi nem segít.Az iskolában is sokszor gond van vele.Voltunk pszichológusnál is amikor egyzser kijelentette ,hogy költözne az apjához ez volz az utolsó csepp a pohárban.Nem akarom elveszíteni az apja külfölfdön dolgozik a feleségével lenne.Na meg hát a nevelési elveink is nagyon különböznek hiába is próbáltam vele beszélni.Ott náluk a lányom azt csinál amit akar szilveszterkor discoba vitték.A pszichológus azt mondta semmi hgond nincs vele csak a pót apukájával nem találják a közös nevezőt!!DE!! Amióta nem járunk még rosszabb lett a helyzet dührohamai vannak.Tegnap és tegnap elött egy angyal volt mindent megcsinált.Ma meg már úgy jött be az ajtón ,hogy hozzászóltam és üvöltöt mert nemt mondtam egy kérdésére..kb 10 percig szó szerint örjöngött és azzal fenyegetőzött hogy kiugrik az ablakon. mikor mentem a szobájába ép az ablakot nytogatta....Aztán elbeszélgettem vele elmondta hogy az iskolában csúfolták..megnyugtattam azt hittem minden ok de rá 2 órára szóltam neki még kellene olvasnia újabb dühroham utál élni bárcsk meghalna az öccse már nem öccse és en se vagyok az aníyja....Mit csináljak???? Már nincs ötletem mit csináljak...Segítsetek!!!
2010. jan. 21. 19:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
14.05 az elöbb leirtak miatt nem szeretném ha akár egy hónapot is ott lenne..ja és apukáját utoljára január elsején láttuk azóta állítólag külföldön van..na annak a nőnek nem adom a gyerekem..
2010. febr. 3. 15:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat!4Az utolsó válaszolóval szívesen beszélnék privátban..
2010. febr. 3. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!