Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság mindenki gyártja a...

Manapság mindenki gyártja a gyereket? Hova lett az élvezük egymást és majd jön ha jönni akar?

Figyelt kérdés

Ha valaki gyerekt akar rögtön t6dnia kell, hogy mikor van peteèrèse, mèri a hõjèt, ugrok mikor a legoptimàlisabb stb...de ez màr olyan mintha gyartanàk nem? Hol az intimitàs? Egyre többen, vagyis lènyegèben mindenki aki úgy gondolja jöhet a baba így csinàlja körülöttem, itt is szinte csak ilyeneket olvasok...ha meg nem tudja ezeket a rèszleteket màr le van szólva. Mièrt nem elèg első körben csak elhagyni a vèdekezèst, ès csinàlni mikor jól esik...

Ti mind figyeltetek minden jeletekre? Nem veszett el az intimitàs?


2014. okt. 14. 10:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Meginog egy kapcsolat ettől? Milyen kapcsolat az olyan, már ne is haragudj? A férjem fejből tudta a korábbi mensim időpontját, hányadik napon tartok, minden terhesgondozásra eljött és követte. Ez nem extrém ritkaság és nem ő a fehér holló, ennek kéne a normálisnak lennie, hisz ő is pont ugyanannyira akarja azt a gyereket, mint én. Szerintem az a kapcsolat, ami tönkremegy attól, hogy tudják, mikor van ovuláció nem sok szart ért, már bocs.
2014. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha 20 éves lennék talán én is könnyedebben fognám fel, de így 30-on túl nekem erre "nincs időm". 5 sikertelen hónap után elkezdtem én is számolgatni, meg tervezgetni, de ez sem segített. Most megyek majd kivizsgálásra 1 év után, ha valami hormonális, vagy bármilyen probléma áll a háttérben jobb ha minél hamarabb kiderül. Nem így terveztem én sem a gyerekvállalást régen, de szeretnék gyereket, és egyre jobban aggódom, hogy lemaradok róla. Az intimitás mindezek mellett nem veszett el, nemcsak a baba miatt vagyunk együtt, amúgy is van rá igényünk, csak összehozzuk a kellemest a hasznossal.
2014. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig mi is a "jöjjön, amikor jönni akar" elvet vallottuk, de valahogy a 13. hónapban már eléggé frusztrált, hogy nem jön... Akkor jöttek a természetes módszerek (hőmérőzés, palástfű tea, vitaminok), és meg is lett az eredménye :)
2014. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy tudja mikor van ovu stb..hanem mikor az megy hogy, na most 3 nap kötelezően együtt előtte meg nem szabad mert az jó a spermànak, utànna meg annyira izgul hogy màr nincs is kedve.....
2014. okt. 14. 12:06
 15/29 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam gondolni mikor olvasgatom itt a kérdéseket h 'gyártják', de mint itt is írták páran akinek tényleg nem jön össze fél-1 év alatt mikor nagyon akarja, akkor mindent megtesz, így hőmérőzik, számolgat mindet. Mondjuk akik itt kérdeznek is többen szerintem nagyon átestek a ló túloldalára. De az ő dolguk, ha nekik jó én mi jogon szólnék bele??!! Én nem tudnék úgy együtt lenni h muszáj mert huu peteérés van. Mi csak élvezettel és akkor csináltuk mikor mindketten akartunk.
2014. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy tudja mikor van ovu stb..hanem mikor az megy hogy, na most 3 nap kötelezően együtt előtte meg nem szabad mert az jó a spermànak, utànna meg annyira izgul hogy màr nincs is kedve.....
2014. okt. 14. 12:12
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
A kérdés az: a pasi akarja azt a gyereket? Igazán akarja? Akkor úgy is viselkedik, előtte nem szexszel és akkor csinálja, amikor annak esélye van. Mi ebben az akkora csoda? Ha akarja és nem "majd valamikor", hanem MOST és NAGYON vágyik rá, akkor nem csak hogy elviseli ezeket a dolgokat, de aktív részese is. A hőmet is figyeltem, a párom is, néztük a diagramot és izgultunk, hogy elcsípjük, amit el kell. Mert felnőttek vagyunk, és akartuk, minél előbb, nem "majd valamikor"...
2014. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Julie S ***** válasza:
100%
Mi nem szamoltunk semmit. Na jo, annyit figyeltunk, hogy kicsit kesleltessuk a babat. A kritikus napokon inkabb meg megszakitassal voltunk egyutt, de egyre jobban kitoltuk a hatart, aztan lett is belole baba. (Sosem szedtem amugy fogamzasgatlot.) Az ovut nem kellett szamolnom, mert amikor csak a szexen jart eszem, akkor volt. Ez evek alatt tok egyertelmuen felismerheto volt. :) 28 eves voltam es talan fel eve csinaltuk igy, szoval nem huztuk sokaig a dolgot. Mondjuk kicsit csodalkoztam, amikor pozitiv lett a teszt, mert a vizsgaidoszak vegen inkabb gondoltam arra, hogy a sok nemalvas es hajtas miatt kesik.
2014. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,már ez a megtervezzük mikor jön a gyerek dolog mulatságos,mintha teljes mértékben az ember döntése lenne,persze nyilván meg van mindenkinek az igénye amikor úgy érzi szeretne,de ez a na majd március 5-8. között szexelünk,mert akkor van peteérés,utána hetekig izgulunk meg hőmérőzünk,meg ovutesztelünk,utána mielőtt megjönne csinálunk 20 tesztet nagyon erőltetett.Azt értem ha több év után már valaki ennyire be van zsongva,bár előnye nem ok lesz inkább hátránya ha valaki belebolondul.
2014. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Mi összeházasodtunk, szabad utat adtunk a babának, nyaralgattunk, wellnesseztünk, szóval ahogy írod, élveztük az életet. CSak hát a baba az nem akart élni a lehetőséggel, köszönte szépen. A 4. sikertelen hónap után kezdett gyanús lenni, h valami nem oké, ekkor kezdtem el olvasgatni a témában. A 8 hónap után már orvosnál voltam és milyne jól tettem, alig telt el két év, már lombikozunk, remélem, sikerül. A férjemmel van a gond, tőle soha nem lehet természetes úton gyerekem. Most gondolj bele, mi lenne, ha még mindig csak "élveznénk az életet"...várnék a semmire, az évek és az élet meg szépen elszalad mellettem.


Szóval lányok, sztem nyugodtan hőmérőzgessen, ovutesztelgessen mindenki, aki úgy érzi, valami gyanús, éveket spórolhat vele, évek kínlódását, hiábavaló várakozását. Ja és az meg, ha rágörcsölés árt, sztem hülyeség, akkor egy lombikból se születne baba, márpedig egy lombiknál aligha kell nagyobb görcsölés.

2014. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!