Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt, hogy kikapott a gyerek,...

Volt, hogy kikapott a gyerek, ha rosszalkodott. El is fenekeltétek vagy csak egy két pofont kapott?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 22:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
36%

Ha ciki, ha nem en az eletveszelyes dolgoknal elvertem a kezet...

pl, hagyd a konnektort (1000× kertem, parancsoltam)

Ne nyulj a keshez, nemne szaladj a kovon vizes labbal, ne rantsd ki a kezed, ne szaladjel mert kilepsz a kocsi ele...

na ezekert vagy a keze vagy a laba kapott

2014. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
7%

Ha ciki, ha nem en az eletveszelyes dolgoknal elvertem a kezet...

pl, hagyd a konnektort (1000× kertem, parancsoltam)

Ne nyulj a keshez, nemne szaladj a kovon vizes labbal, ne rantsd ki a kezed, ne szaladjel mert kilepsz a kocsi ele...

na ezekert vagy a keze vagy a laba kapott



Konnektort be kell vakdugózni

Kést el kell tenni olyan helyre ahol nem éri el gyerkőc

Ha ki akar szaladni az útra a kocsi elé akkor fegyelmezés de nem verés(leguggolok,hozzá,határozott hangon de nem ordibálva elmondom,hogy ez veszélyes és beígérek egy jutalom megvonást ha nem tartja be és ha még sem tartja be akkor pl nem kap túró rudit a boltban)Igen ez időigényes,szájtépős módszer tény,hogy sokkal több ideig tart mint 1 másodperc alatt lecsatantani egy sallert!

A gyereknevelés egy türelemjáték!

2014. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Ja... turelem jatek, csak ember es nem macska! Nincs 9 elete...

en igy csinalom, Te old meg mashogy...

olvasd el a kommentelot, en ugyanigy latom a mai fiatalsagot 26 eves fejjel. Semmirekello a 80%a

2014. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

A mai fiatalság a semmirekellő.

Ők termeltek az elmúlt évtizedekben egymillió alkeszt, az öngyilkossági statisztikát évtizedek óta vezetjük stb. stb.

Kicsit magukba nézhetnének a 40-50 felettiek, hogy milyen szemétdombot hagytak ránk. Egy elmaradott, szegény, sötét, kirekesztő, élhetetlen országot.

Biztos őket sem verték meg elégszer a szüleik...

2014. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Jogos amit irsz, de itt a felnottekkel valo tiszteletlensegbol indul ki a kerdes...

ha a gyerekem azt mondana, hogy kuss nagyi azert kikopne a fogat es nem a rudi adagot vagy a feszbukot vonnam meg tole...

2014. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ja amugy:

Konektor itthon vakdugos, masoknal nem (nagyszulok)

Kest en elrakom (mas nem biztos)

Egyszeruen tanulja meg, hogy nem kell hozzanyulni es kesz...

4 es fel eves most vaghat rendes olloval, ha ott vagyok es magatol eltartva elevel lefele elviheti a helyere... mindennek meg van a maga ideje (nalam)

2014. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Öööö, akit normálisan nevelnek nem mond olyat, hogy "kuss nagyi". Ez a szülő alkalmatlanságát bizonyítja.


Amúgy meg elképzelhetetlen, hogy a nagyi a hibás és nem a gyerek? Kifejtette milyen erőszakpárti...olyan szülő, nagyszülő aki szerint meg lehet ütni egy gyereket, annak mondja csak a gyerek, hogy kuss...

2014. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Es csak annal a 2 gyereknel hibas akit modern elvek szerint nevelnek :) ?

A tobbi unokaba meg sikerult belenevelni a kor iranti tiszteletet?


De ha jogos a 2 unoka viselkedese, akkor az is jogos hogy igy viselkednek es (majd!) Ezt adjak at a sajatjaiknak?

Nevelni kell es az alapveto tiszteletet a csaladunk irant kikovetelni pl a tisztesseges megszolitas vagy keres (pl. Kuss nagyi vagy. nagyi kerlek ne szolj bele...)

rohadtul nem mindegy!

Nem a nagyszulo tehet rola! Az uj modern nevelesi elvek szornyuek! Nem naponta van agyonverve a gyerekem (mielott igy akarnad erteni :) ), legtobbszor csak elzavarom vagy raszolok. Szerintem az auto ele ugros mutatvanya ota nem kapott ki (es az kb masfel eve volt)

2014. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A kor nem tiszteletre méltó dolog, nem teljesítmény, csak állapot.

Tisztelni csak olyasmit lehet ami érték az, hogy régen születtél nem az.

Ha meg csak azért nem mondom, hogy kuss nagyi, mert félek, az jó? Ugyanúgy utálom a pofáját, csak félek. Ez nem szeretet, de még csak nem is normális emberi kapcsolat...

2014. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A veres es rautes fogalmat nem art tisztazni a fejekben. :)
2014. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!