Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kajának örültetek,...

Milyen kajának örültetek, amit a baba születése után a kórházba bevittek nektek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Húsleves és madártej... hmmm... :-)))
2010. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Tejszínes csirkemell, rizs. Így bármikor megenném, de szülés után semmilyen szilárd kaja nem ment le a torkomon.A húslevesnek nagyon örültem és anyósomtól szinte sírva kértem a rántott levest pirított kenyérkockával, mikor kérdezte mit ennék. Akkorian annyi rántottlevest ettem, hogy most rá sem bírok nézni:)
2010. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Én semminek, nem volt étvágyam.Pedig a kedvencemet hozták, kacsát, és nem tudtam megenni.Öt napig voltunk bent, addig nem sokat ettem, meg utána hogy hazajöttünk, még tartott két hétig.Tejem ettől függetlenül volt.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
én még csak most fogok szülni de már megvan h mit fogok kérni a Páromtól h hozzon MADÁRTEJET pláne h most esett le h nem is ettem több mint ááá nem is tudom hány hónapja...most megtudnék enni egy vödörrel...remélem sietni fog a csajszim h anya minnél elöbb ehessen:)
2010. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Szőlő!!

Imádtam nagyon sokat meg tudtam akkor belőle enni, pedig azelőtt nem voltam oda érte.Amúgy nekem szülés után kb 1 hétig nem is volt étvágyam...

2010. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

semminek. nem bírtam enni hetekig. kedvem se volt hzzá, meg nem is kívántam.

falra másztam attól, hogy mindenki mondogatta, hogy "enned kell".

2010. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Fasírtnak, nagyon gyorsan befaltam, ki voltam rá éhezve. Válaszul a fokhagymától egész éjjel ordított az akkor 4 napos babám :( Na akkor megfogadtam nem eszek fűszereset amíg szoptatok.
2010. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Somlói galuska!
2010. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
RIZSESHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚSSSSSSSSSSS NYAMIIIIIIIIII :)))
2010. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

nudli és baraclekis gombóc másnap h szültem.

tescos sajtos kiflit meg sonkát rendeltem minden nap vacsira.más kifejezetten nem volt,de mire hazaértem csináltattam anyuval egy jó kis spagettit.rendesen be is kajoltam akkor.

2010. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!