Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kajának örültetek,...

Milyen kajának örültetek, amit a baba születése után a kórházba bevittek nektek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
madártej
2010. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Bárminek, annyira rossz volt a kaja... De talán a legjobban az anyukám készítette szendvicsek estek, nem tudom, miért.
2010. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nagymamám féle húslevesnek csibelábbal )
2010. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem sem volt étvágyam szülés után kb egy hétig. De azért a husilevesnek nagyon örültem, de csak a felét tudtam megenni. És fura volt, mert rám nagyon nem jellemző az étvágytalanság.
2010. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Husleves,tejberizs,turos palacsinta...hm:)

Igy ebben a sor rendbe es persze csoki:)

2010. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Krumplival egybesütött tejfölös-gombás tarja.De. szültem,este hozta be anyukám 2 adagot.Simán meg bírtam volna enni,de visszafogtam magam,nehogy rosszul legyek.Amit még kívántam volna,az a Tatárbeefsteak(remélem jól írtam).Imádom,és a terhesség alatt nem ettem,szülés után,meg nem hozott senki :-(
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Egy óriás tábla Milka csokinak, málnás joghurtnak és kólának örültem:)
2010. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem hoztak semmi kaját, mert nekem elég volt a kórházi kaja (én mindenevő vagyok, nekem még a menza is ízlik) :)

Viszont meggylevet ittam literszámra, az nagyon bejött :)

2010. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Gyümölcs minden mennyiségben, más nem kellett. Mondjuk ehető volt a kórházi koszt.

Pilóta keksz.

Gyümölcstea minden mennyiségben otthonról.

Amikor hazamentünk, akkor jött meg az étvágyam: melegszendvics, lecsó!!!!

2010. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Köszi! Jól feladtátok a leckét:))))

Fogalmam sincs hogyan kell madártejet csinálni , de megnézem a neten és megpróbálkozok vele lesz ami lesz!:)

2010. jan. 27. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!