Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy annyira szerete...

Normális, hogy annyira szeretem a lányomat, hogy nem akarok neki kistestvért?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem volna a lányomnak kistestvért, már fejben meg is volt tervezve minden. Viszont most nemrég gyes-ről visszamentem dolgozni és azóta úgy érzem, hogy nem akarok másik gyereket, mert félek akkor nem jutna annyi idő a lányomra. Nehezem élem meg egyébként is, hogy nem vagyok vele már annyit. Ő ovis én meg visszamentem dolgozni. Egész nap hiányzik a lányom, csak ő jár a fejemben és az, hogy nem lesz kistesó!

Azt hiszem kicsit bekattantam, hiszen nagyon szerettem volna neki testvért, de így.... Ez csak egy ideiglenes állapot? El fog múlni?


2014. nov. 2. 21:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezeket leírtátok. Felnyitottátok a szemem, próbálok ezen változtatni, nem szeretnék ilyen anya lenni!
2014. nov. 3. 09:04
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlzás,és csak kifogás,ha nem akarsz magad miatt ne akarj
2014. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Hogy megértesse a szülőkkel, mit érezhet az elsőszülött, ha egyszer csak új baba kerül a házhoz, a következő példával él: képzeljük el, hogy a párunk egy napon egy másik nővel/férfival állít haza, és arra kér, legyünk hozzá kedvesek, sőt örüljünk neki. Majd biztosít bennünket: attól, hogy ezt a másikat is szereti, az irántuk érzett szeretete semmivel sem lesz kevesebb."
2014. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó: ez is egy beteg dolog, ha szerinted egy kistesó születése a gyerek szempontjából olyan, mint egy hűtlen házastárs. Nagyon különböző dolgokat mosol össze. Zűrzavar van a fejedben.
2014. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13: Nem így van, egy párkapcsolat teljesen más jellegű mint egy testvéri viszony, vagy anya-gyerek kapcsolat.

Egy anya 5 gyerekét is szeretheti ugyanolyan intenzitással.

2014. nov. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 4 hónapos lesz a kisfiam és nagyon-nagyon szeretem! De már most a kistesón gondolkodom! Persze majd csak 1-2 év múlva,ennél nagyobb korkülönbséget nem szeretnék. De fel sem merült bennem,hogy nem szeretném ugyanúgy ha lenne egy tesója! Sokat képzelődöm,hogy hogy négyesben sétálgatunk, mókázunk, a gyerekek játszanak egymással és ilyenkor mindig jóérzés önt el! Amúgy én a tesómmal nagyon jó viszonyban vagyok! Ő 33 én 30 vagyok és mindig számítunk egymásra! Naponta beszélünk telefonon és sokszor találkozunk is!
2014. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!