Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan csináltátok/csináljátok?

Hogyan csináltátok/csináljátok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy ha megszületik a baba, akkor beszéljem meg a gyerekorvossal, hogy ne én hordjam a babát hozzá (A várakozás és az esetleges fertőzések elkerülése miatt.), hanem a doki jöjjön hozzánk. Természetesen plusz anyagi juttatásért. Nem igazán tudom, hogy mit gondoljak erről, és azt sem tudnám, hogy hogyan álljak neki. Amikor először viszem hozzá a babát, kérdezzem meg? Szóval nem igazán értem.
2010. jan. 28. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első látogatás kötelező. Ekkor kérdeztem tőle, hogy vállalná-e (iker babáim vannak, havonta 4.000 Ft) Minden hónapban jön egyszer, tápszert ír receptre, meg amiket kell. Megnézi őket, kötetlenül elbeszélgetünk (amit nem mond el a hasznavehetetlen védőnőnk, azt tőle kérdezem meg), és szerencsére eddig csak kétszer jött ki betegség miatt, egyszer este 9 óra után. 10 hónapból kilenc alkalommal csak receptírás szempontjából volt jó, hogy nem kellett a rendelőbe mennünk. De szerintem 1 éves korukig fogom csak kérni, hogy kijöjjön, addigra úgyis megerősödnek a srácok.

És jó tudni, ha bármi gond van, rögtön hívhatom és amint tud, jön is. Engem ez nagyon megnyugtat. Ismerősömék minden házhoz híváskor fizettek, egyszer gondolták, most spórolnak, így bevitték az ikreket a rendelőbe. Végeredmény: elkapták a bárányhimlőt :(

2010. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is így csináltuk. Fizetős, de megéri.
2010. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!