Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem van rossz érzésem,...

Csak nekem van rossz érzésem, a TLC "Pöttöm óriások" műsora miatt?

Figyelt kérdés

Néha belenéztem, és nem értem, hogy ilyen emberek miért vállalnak gyereket, mikor valószínű, hogy örökölni fogják a törpe növést. A 3 gyerekből 2 törpe, de az egészséges is örökítheti.


Miért kell az ilyent? Miért nem örökbe fogadnak?



2014. dec. 3. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem!

csak egy örökölte, legalább ha hkérdést írsz ki akkor figyelj oda. Csak Zak beteg. a többieknek nincs bajuk.

És nem. _Nem nagyobb az esélye ha betegek és úgy vállalnak gyereket mintha te egészségesen az egészséges párodaal próbálkoznátok. Pont ez a recesszív lényege. Látszik hogy fingod nincs a biológiához. A törpe srác pl ikertesója a nagynak.. Ikrek.. Vágod? :)

2014. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A TLC szinte összes műsora miatt rossz érzésem van... nem is nézem soha, csak átszörfölök rajta
2014. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mindenki saját vérből szeretne gyereket. Ez ösztönös.


Hogy miért van ettől rossz érzésed, azt nem tudom. Talán saját frusztrációdat szeretnéd másokra kivetíteni.

2014. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

4 gyerek van, abból ugye 2 gyerek iker és ennek az ikernek az egyik tagja, Zack, amit már írtak, csak ő törpe, a másik 3 gyerek teljesen egészésges. Az apának egyébként a testvére is törpe, de én nem találok ebben semmi rosszat. Ha a te gyereked Down-kórós lesz és csak születése után derül ki, akkor mit csinálsz? Ha lesz mellette egy egészséges gyereked, akkor az egészségesnek megtiltod, hogy gyereke szülessen, mert örökítheti a rossz gént?

Egyébként egy nagyon jó módban élő család, mindenük megvan, mindent megteremtettek maguknak a nulláról és boldognak látszanak, szokásos emberi problémákkal.

Amúgy te is inkább fogadj örökbe, hogy ezt a hülye gondolkodásmódot ne tudd tovább örökíteni.

2014. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem két hete született syndactyliás kislányom.

A férjem dédapjának volt. Már van egy gyerekünk, ő nem örökölte. De a kicsinél kidobta a genetikai lottó.

2014. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez van akkor, ha nem tudjuk mit is nezunk es egy pillanatkep alapjan itelkezunk!
2014. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
1 gyerekük örökölte,mert amúgy ikrek,de csak egyikük örökölte!Gondolom azért is vállalták,mert szerettek volna saját közös gyerekeket.Miért lenne baj,hogy vállalnak?Tisztába voltak azzal,hogy örökölhetik a gyerekek is!De ők így is teljes életet élnek,boldogok!Biztos,hogy nehezebb az életük,de együtt végig csinálják!
2014. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az én családomban pl sok az alkoholista...ezek szerint sosem kellett volna gyereket vállalnom, mert mivan ha alkoholista lesz???

És azért lássuk be, egy alkoholista sokkal rosszabb hatással van, mind a közvetlen környezetére,mind a társadalomra, mint egy törpe növésű, de amúgy teljesen normális és boldog ember...

2014. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen,szinte csak Neked!Fogalmad nincs,hogy a felmenőid között kinek milyen genetikai problémái voltak,ami ugye heted íziglen öröklődhetnek....szóval IMÁDKOZZ,hogy Nálad minden oké legyen!Komolyra fordítva a szót:1 gyerek törpe,baromi jó anyagi körülmények között élnek,és imádják mind a 4 gyereket.Szerintem inkább TE fogadj örökbe,ha ilyen szűk látókörű vagy.
2014. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyeneknek akkor sem kellene utódokat nemzeni mert ez a hordozott génjük egy hátrányos tulajdonságot örökít tovább.

Sőt senkinek aki hordozza ezt a gént vagy bármely más betegség lappangó génjét. Nekem is egy ilyen betegségem van és ezért inkább lemondok a gyerekről.

2015. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!