Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól betegek a gyerekek...

Lehet attól betegek a gyerekek mert nincs fűtés?

Figyelt kérdés
3 gyerekem folyton beteg és én is. Napközbe 22 fok körül van de éjjel lehül a ház 13 fok körülire. Lehet ez az oka?
2015. jan. 12. 14:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 A kérdező kommentje:
Amugy ugy mellékesen megjegyzem, próbáld ki hogy 3 gyereket kiszolgálsz nonstop, és fél évig nem alszol...hajrá tüncibünci :D És többet nem válaszolok, alázzatok csak nyugodtan panellakók
2015. jan. 12. 15:26
 22/174 anonim ***** válasza:
87%
Én mondjuk annyi gyereket vállaltam, amennyit felelősséggel el tudok látni. Na, szép napot és kicsit több észt. A Tüncibünci :)
2015. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/174 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mivel fűtötök, de én laktam már kályhás házban és fatüzelésű kazános házban is. Nem kell fél óránként kelni. Mondjuk nálunk a szüleim mindig keltek hajnalban, ahogy most mi is, hogy ne legyen annyira hideg, amikor mi, amikor a gyerekek kelnek.
2015. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/174 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, mi volt a kérdésfeltevés célja?
2015. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/174 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2015. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/174 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk 16-17 fok van reggelre, ezért éjjel, amikro leteszem aludni, kiszellőztetek, hogy ne 22 fokban kelljen beöltöztetni (még csak 11 hós, hálózsákban alszik+vastagabb takaró+rugi). Amúgy egy hónapos kora óta 10 órát alszik éjjel a hűvös miatt és ez tuti, mert melegben nem alszik jól, felébred.


Két hétig voltunk nyaralóban szilveszter környékén, reggelre ott is 13 fok volt, a kandalló miatt és ott éjjel kapott plusz takarót. Nem fázott (ahogy én sem, normális takaróval.)


Soha életében nem volt még beteg, pedig újszülött korában sem volt melegebb a hőmérséklet 18-19 foknál.


Szüleim házában szintén 14 fok van reggelre és sosem fáztam gyerekkoromban, azt szoktam meg.


Vagy attól betegek, vagy nem, de inkább az egyik hazahozza közösségből, a többi meg elkapja a valószínűbb.

2015. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/174 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem értem, hogy miért pontozzátok le azt, akinek van tapasztalata a hűvösebb lakásban élésben kisebb nagyobb gyerekkel stb.? Akinek nincs tapasztalata, az minek akar tanácsokat osztani? Meg fejet mosni? Nem kell mindenhez hozzászólni. Fűtsetek fával, házban és meglátjátok, beteg lesz-e a gyereketek, vagy nem. Utána gyertek vissza lepontozni és butaságokat írkálni.
2015. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 anonim ***** válasza:
97%

Honnan veszed, hogy "panellakók" válaszoltak?

Mi sem panelban élünk, pont emiatt nem értem, miért kéne 30 percenként kelni a tűz miatt?


Igen, lehetnek ettől betegek a gyerekek.

2015. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/174 anonim ***** válasza:
93%

nekunk egy gyermekunk van. a férjemmel úgy terveztük decemberben elkezdünk dolgozni a kisteson. de nem lehet, mert vizesedik az egyik szoba ezert megbeszeltuk hogy majd akkor vallalunk még egy gyereket ha a labazati szigetelest megcsinaltuk.

ez ilyen egyszeru. ha 3 gyereket vallaltatok egy szigezeles nelkuli hazba akkor kutya kotelesseged volna gondoskodni roluk (meg a ferjednek).


mellesleg szerintem momentan barmelyik panellakas tobbet er mint a te felkesz hazad szoval nem muszaj lenezned a panelben eloket. ok legalabb tudjak h addig nyujtozkodjanak amig a takarojuk er.

2015. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/174 anonim ***** válasza:
96%

Mivel futesz? Nalunk kazan van, ferjem este jol megrakja szennel, es ejszaka egyszer kell kimenni megrakni faval. Igy ejszaka is meleg van es reggelre is.

Mellesleg megjegyzem, elszomorito a hozzaallasod...inkabb fazzanak a gyerekek, de te ugyan nem kelsz fel.

Sajnalom oket, hogy ilyen anyjuk van.

Egy NEM panellako.

2015. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!