Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sorban állás nyűgös babával,...

Sorban állás nyűgös babával, kisgyerekkel, mit gondoltok, illik, kellene-e előre engedni az anyukát ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnapi eset óta foglalkoztat a kérdés. Nyilván mindenkinek drága az ideje, de annyira felbosszantott egy nő. Nekiállt vihogni meg "szinkronizálni" egy nyűgös babát, meg vidulni a rosszalkodó kb ovis másik gyereken, de eszébe nem jutott volna az anyukának felajánlani, hogy menjen elé a sorban. (Nekem is vannak gyerekeim, igaz már nagyok, de ők is bírtak nyűgösködni). Kíváncsi vagyok, ki hogyan viselkedne, illetve mit várna ilyen esetben.
2015. febr. 5. 05:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
61%
30-as, jól tetted, respekt!! :)
2015. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
33%
29-es! Szólni akartam természetes, nem csak úgy belobbanni más előtt, de még mielőtt bármit mondhattam volna, az a nő már elkezdett ordítozni. Alig hagyta, hogy végigmondjam a mondandómat. Tudod, vidéken nem mindenhol van gyerekorvos. A falvakban a gyerekorvos egyenlő a háziorvossal. Sajnos az asszisztens nem adhatja ki az orvosságot, csak a doki és nem hinném, hogy egy fél perces művelettől bárkinek a fejét kellene fognia a felháborodástól. A legtöbb helyen ki is van írva amúgy, hogy kisgyerekeket soron kívül fogadnak. Miért? Mert a gyerekek általában ezerszer rosszabbul tűrik a betegséget, mint a felnőttek és egy beteg, lázas gyereknek mondhatod, hogy legyen türelmes, ha rosszul van.
2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
24%
Ebben tökéletesen igazad van, nekem valahogy nem volt egyértelmű, hogy veled volt a gyerek!!
2015. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
32%
Mert, Magyarországon nincs bébiszitter? De irhatom volna hogy nagymama/barátnő, sőt, olyan hogy apuka is létezik. Az óvodás korú gyerek óvoda ideje alatt is lehet ügyet intezni
2015. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl. soha nem volt bébisziterem, milyen érdekes, ugye?


6, 11 és 15 évesek a gyerekek.


Egy korábbi.

2015. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
46%
bébiszitter
2015. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
60%

Nem, már miért kellene előreengedni?! A gyerek szépen megtanulja, hogy várakozni igenis kell, és ezt a bébiszittelt "fiamnak" (2,5 év) is elmondom, mindig.


A gúnyolódásért viszont szóltam volna a nőnek.

2015. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de mondjuk egy lázas, beteg, nyűgös gyereknek nem "lecke" a várakozás, hanem kínzás.
2015. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
86%

Sztem az a legrosszabb ha elvárják ezt a gyerekesek. Másnak is lehet csak fél perc lenne de nem megy előre. Nem hiszem h halálos egy gyereknek megtanulni h igenis várni kell. Ha meg vki nem akar várni a sorban miért nem tud odamenni már pl rendelés előtt?

Nekem is 1 éves a gyerekem jön velem mindenhova. Van h nyűgös és akkor mi van.. semmi... megpróbálom elterelni a figyelmét. Ha sikerül örülök ha nem nem, semmi baja nem lesz a nyűgösködik kicsit.

Jól is néznénk ki ha mindenki ha megy vhova szerezne gyereket h előre engedjék. Meg sztem azért sem szép dolog mert tényleg nem tudni h a többiek a sorba sietnek e, mi a problémájuk stb...

2015. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk 28as én azt sem értem te miért várod el h bárkit érdekeljen a gyereked mikor te is lesz.rtál x embert aki már ki tudja mióta ott ül. Téged nem érdekeltek ők akkor miért gondolod h őket érdekled?
2015. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!