Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a rosszindulat...

Miért ilyen sok a rosszindulatú Anyuka itt gyk-án?

Figyelt kérdés
Az anyagiaktól kezdve a tápláláson át, mindenben csak az egymásnak feszülés. Elég csak néhány kérdést elolvasni. Miért nem lehet elfogadni a másikat úgy, ahogy van, vagy nem foglalkozni vele?
2015. márc. 12. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak itt, hanem a való életben is. :( Írtam már ki ide kérdést, amit nem sokkal később már gyomorgörccsel, sírással küszködve kértem, hogy töröljék. Mivel tanács/ segítség helyett csak nagyon bunkó szemétségeket vágtak a fejemhez. De pl a való életben megkaptam, hogy kegyetlen anya vagyok, aki hagyja szomjazni a gyerekét, mert az akkor 5-6 éves lányom a tápszeren kívül nem ivott mást. Melegnek éreztem a kicsit, és megmértem a lázát. Erre rokon szinte üvöltött velem, hogy minek mérem "állandóan" a lázát.. Miért hallgatok a védőnőre/ gyerekorvosra, stb.. Hozzátáplálás: 6 hónaposan miért az alapokat ( gyümölcs és zöldségeket) adom neki, ennyi idősen én már sült krumplit meg uborkát, stb-t ettem... Vagy megengedtem, hogy 2 édességet megegyen, de a 3.-at már nem. Erre le lettem hurrogva, és a gyerek megette a következőt is, mert én úgyse tudom jól. :(

Én sem szoktam beszólni másnak, engem miért nem tudnak békén hagyni???

Szinte mindenhol marják egymást az emberek :(

2015. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert az emberekben zéró tolerancia van. A legtöbben meg vannak győződve, hogy csak úgy jó, ahogy ők gondolják, és mindenki más hülye. Lepontoznak/beszólnak, mert te másképp látod, mert te jobban élsz, több a fizetésed, meg mertél szólalni. Itt meg merik tenni, mert névtelenül megy.

Lehetne érvelni, vitatkozni (normális stílusban), tanulni egymástól, de hőzöngeni sokkal egyszerűbb. Ez valamilyen szinten intelligencia kérdése is.

2015. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést akartam kiírni, de látom, megelőztek. :)


Jövök dühöngeni: annyira UNDORÍTÓ módon viselkednek itt egyes anyukák, hogy ááááá, nem is tudom, mit tennék velük. Mintha ők sz@rták volna a spanyolviaszt. Elég bármelyik babakérdéses témát megnézni, fröcsög a rosszindulat. Arról nem is beszélve, hogy nagy részük igénytelen, nem érdekli, milyen bizonyítványt állít ki magáról azzal, hogy alapvető szavakat képtelen helyesen leírni. Ha valamit máshogy gondolsz, mint ők, akkor beugatnak, hogy "sajnálom a gyerekedet" és hasonlók, személyeskednek (ami ugye annak a jele, hogy az értelmes érvekből teljesen kifogyott). Mellüket döngetik és pöffeszkednek, hogy csak az ő igazságuk létezik. Mikor az ember érveket hoz fel, lehurrogják, és nyomják tovább fullba a kretént. BÁÁÁÁHHHHHH!!!


(Jaj, de jól esett ezt kiadni magamból egy kiadós GYIK-fight után! :D A másik anyuka lesheti, mikor válaszolok a legutóbbi ostoba megnyilvánulásaira...)


Ja de kérdésedre a válasz: fogalmam sincs, miért ez a sok negativitás, de szerintem a saját bizonytalanságukat próbálják így leplezni... van olyan anyuka, aki úgy gondolja, hogy mindent tökéletesen csinál? Naugye. :)

2015. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!