Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti jelenleg ebben a helyzetben...

Ti jelenleg ebben a helyzetben, hogy döntenétek? Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg anyagi okok miatt a párom szüleihez kellett költöznünk kb. 3 hónapja.

Én egy hónapja dolgozom egy új munkahelyen, a páromnak biztos állása van.

Viszont kiderült, hogy terhes vagyok. Aminek nagyon örülünk, de viszont bennem van a félsz.

Főleg az új munkahelyem miatt, sajnos nagyon nehéz dolgokat kell pakolni, emelgetni el kellene mondanom a terhességet, de akkor biztos, hogy elküldenek.

Illetve a lakhatást is meg kell oldanunk, én úgy gondolom, hogy 9 hónap alatt bőven össze tudunk így spórólni annyit, hogy a babának meg legyen mindene illetve egy albérletet is találjunk.

Csak egy rokontól elég lenéző megjegyzéseket kaptunk és nagyon rosszul esett, nem mi vagyunk az elsők akkikel ilyen történik és én bízom benne, hogy meg tudjuk oldani.

26/N



2015. márc. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég gáz helyzet ahogy leirtad. De ha biztos vagy benne hogy a terhesség alatt rendeződik a helyzet mi a kérdés? Mindenkinek más az igénye anyagiak,gyerekvallalas kérdésében.
2015. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
81%
én mindenképp vállalnám a gyereket, viszont nem emelgetnék semmit. keresnék másik munkát.
2015. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
29%
A babád már él.
2015. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
38%

Persze hogy megtartanam.

Nekem is eleg szerencsetlenul indult a palyafutasom ilyen teren. Mar volt egy 3 eves lanyom mikor a jelenlegi munkahelyemen elkezdtem dolgozni. 7 honapja dolgoztam ott de csak hatarozott ideju szerzodessel mikor terhes lettem. Nagyon őrlődtem, hogy mi legyen, vegul a kollegaim segitettek, hogy beszeljek a fonokkel. Nagyon rendes volt es emiatt modositotta a szerzodesemet hatarozatlan idejure. Mondjuk az egyik legjobb alkalmazott voltam, ezert is vallalta be, hogy megtart. Es varnak vissza.

Szoval jol is elsulhet a dolog, de a probaidot mindenkeppen vard ki.

Lakassal kapcsolatban, mi is a CSOK-ra varunk, mert jelenleg alberletben vagyunk es tobb gyermeket szeretnenk, az meg eleg egy önerőre, arra tudnank hitelt felvenni. Azt probaljatok meg julius 1-tol!:)

Es gratulálok a picihez! :)

2015. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
18%
Vigyázz, mert én is a CSOK-ot javasoltam, és az emberek őrjöngve tapadtak a piros gombra:D A GYIK már csak ilyen.
2015. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
61%

Megtartani, vagy nem?

Munkahelyed lehet még az 100 %. Gyereked viszont egyáltalán nem biztos. Van ugyanis egy rizikó faktor.

2015. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!