Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyedből élnél egyedül...

Ha gyedből élnél egyedül babával, hiteled is van, alig élsz, megvennéd 12 ezerért a csapot, mert a tied állandóan folyik és a főcsappal kell elzárni, és szenvedsz miatta hosszú ideje?

Figyelt kérdés

szóval amikor úgy él az ember hogy örül, ha a rezsit kiizetni, meg van a gyereknek mit enni, soha nem vesz "plusz" dolgokat, csak ami élet-halál fontos és akkor is tartozik mindenkinek.


a csapot nehéz elzárni, kinyitni, alul is folyik, vödör van alatta, sokszor úszik a fürdőszoba is, nem csupán tömítő baja, az egész kuka úgy ahogy van, csúnya is, mert nem tudtam a vízkőoldó lemarja a krómréteget róla.


nem engedhetnéd meg magadnak, de úgy vagy vele, ha lesz munkád szépen egyenesbe jössz majd lassan.

vagy várnál addig, ha már szenvedtél kb 1 éven át így?


2015. márc. 22. 10:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
be van íratva, szept.től megy is. addig nem veszik be
2015. márc. 22. 11:40
 12/17 anonim ***** válasza:
A lengyel csaptelepet ne vedd meg, ossze sem lehet hasonlitani a magyar mofemmel. Sajnos a furdobe en is a lengyelt vettem, mert olcsobb volt, de eleg sokszor folyik, csepeg, oda kell ra figyelni, hogy rendesen lenyomtam-e miutan hasznaltam.
2015. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi utolós, kihagyom a lengyel


10 te meg de okos vaaagy :D

2015. márc. 22. 14:39
 14/17 anonim ***** válasza:
10%

Az interneten,hogy legyen azon bezzeg nem gondolkodtál el!

Olyan undorító ez,hogy ez nincs,az nincs,most mi lesz,ajajj és stb...! De a K* net az kell,nem igaz!?

2015. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igen. a net is élet halál kérdés
2015. márc. 22. 21:03
 16/17 A kérdező kommentje:
(emlékszem amikor netávézókba kellett rohangálnom mindig(aár ön.rajz, válaszoltak e, meg ugye ezer minden), később meg babaocsival! köszönöm, ebből sem kérek többet)
2015. márc. 22. 21:06
 17/17 A kérdező kommentje:
ja és több elment rá havonta, mint előfizetve..
2015. márc. 22. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!