Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, én most végleg...

Anyukák, én most végleg megbolodultam?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete történt hogy megnéztem a Démonok között c. filmet. (ami ugye arról szól hogy anyukát megszállják a démonok és megpróbálja megölni a gyerekeit) Na most én azóta rettegek. Mert ugye ez megtörtént eset. Félek, hogy éjjel megszáll egy démon és a gyerekeimmel csinálok valamit. Ezt nem merem másnak elmondani, még a férjemnek sem. esetleg valamelyikőtök látta? Rátok nem volt hatással? Érdekes, mert gyakran nézek horrort és nem volt még ilyen problémám.


Köszönöm a válaszokat előre is, 2 gyerekes anyuka.


2015. márc. 22. 19:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Éjjeli fény van, mindig is volt.
2015. márc. 22. 20:23
 12/25 anonim ***** válasza:

"Mert ugye ez megtörtént eset"


Aha, megtörtént... :) Ne nézz ilyen filmeket, ha ennyire megvezethető vagy.

2015. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Állitolag megtörtént. Szerintem ha nem lenne igaz akkor nem írhatnák ezt. Vagy?
2015. márc. 22. 20:27
 14/25 anonim ***** válasza:

Állítólag megtörtént... Jaj, komolyan, két gyerek anyja, egy felnőtt nő ennyire hiszékeny?

"Szerintem ha nem lenne igaz akkor nem írhatnák ezt."

Miért ne írhatnák meg? Én meg keresek egy képet, agyon photoshopolom, költök hozzá egy sztorit, hogy kihordtam a Sátán gyermekét, akkor már igaz?

Leírni bármit le lehet, meg is lehet filmesíteni. N'avik is léteznek, mert különben nem lehetne Avatar film?

2015. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én ugyan a filmet nem láttam, de számtalan olyan eset van, amikor az anyák, apák erre hivatkozva irtják ki a családot.
2015. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szóval a válaszaidat olvasva kérdésedre a válaszom: igen, alighanem megbolondultál.

Fordulj szakemberhez! Aki teljesen készpénznek vesz egy ilyen hülyeséget, annak orvosi segítségre van szüksége. Mielőtt még tőrt döfsz valamelyik gyerekedbe, mert a démonok azt sugallták... -.-

2015. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

14-es nagyon remélem hogy igazad van.


15, én úgy érzem hogy nemtudnám bántani őket.

2015. márc. 22. 20:40
 18/25 A kérdező kommentje:
16, nem kell a mocskolódásod és hülye smileik sem. Ezzel nem segítesz, bár gondolom nem is volt a célod.
2015. márc. 22. 20:41
 19/25 anonim ***** válasza:
Dettó. Egyedül vagyok itthon. A nagyfiam koliban,élettársam éjszakás.
2015. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, irtam üzit
2015. márc. 22. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!