Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, én most végleg...

Anyukák, én most végleg megbolodultam?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete történt hogy megnéztem a Démonok között c. filmet. (ami ugye arról szól hogy anyukát megszállják a démonok és megpróbálja megölni a gyerekeit) Na most én azóta rettegek. Mert ugye ez megtörtént eset. Félek, hogy éjjel megszáll egy démon és a gyerekeimmel csinálok valamit. Ezt nem merem másnak elmondani, még a férjemnek sem. esetleg valamelyikőtök látta? Rátok nem volt hatással? Érdekes, mert gyakran nézek horrort és nem volt még ilyen problémám.


Köszönöm a válaszokat előre is, 2 gyerekes anyuka.


2015. márc. 22. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát ezzel most nem segítek, de gondoltam elmesélem.


Férjem nagy horror- rajongó. Volt egy film, amikor anyuka lent volt a nappaliban és hallotta a bébiőrön át, hogy a csecsemője(!) a kiságyban énekel, hogy "Mary had a little lamb...". Pár napra rá kapott rá a lányunk az angol dalokra a neten és pont hallgatta, mikor a férjemben megfagyott a vér. Kb. 1 hétig alig bírt aludni, pedig nem egy fosós fajta. :)


Nem tudom mi segíthet én mai napig nem tudom megnézni a Halálsoron c. filmet, fiatalon láttam és nagyon megrázott a villamosszékes jelenet. Már nem, de nem nézem meg. Akkor hónapokig szenvedtem... :(

2015. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
En nem nezek ilyeneket. Gyermeki lelkem van. A Harry Potteren is fosok nem hogy horrort nezzek. Vigyaztam baratnom lanyara Aki meg akarta nezni a Caroline MESET es nem birtam vegignezni. Kikapcsoltam es mondom, hogy ilyet majd otthon nezzen. Van 2 lanyom (a harmadik pocakban) es egyszinten vagyok veluk 😉 nezz szerelmes romantikus csopogos filmeket es probalj nem gondolni erre a filmre. Este citromfu tea es elalvas elott jogazz egy kicsit utana olvass valami Jo kis konyvet de semmikepp ne tevezz. A sok villogo fenytol is almodhatsz hulyesegeket ha Mar a fejedben van amugy is ez a tema.
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

21-es, a "Mary had a little lamb" elég közismert gyermekdalocska, nem meglepő hogy egy filmben és a netes angol dalok között is szerepel. De megértem a döbbenetet. :D


Kérdező, bocs hogy beszólok, de nem kellene megkomolyodnod? Démonok nem léteznek, tök feleslegesen aggódsz, stresszeled magadat.


De mivel az ember nem tud csak úgy kibújni a bőréből és még egy ideig biztos aggódsz, ha istenhívő vagy rakj egy keresztet a gyerek szobájába. Ha nem vagy istenhívő, akkor meg miért pont a démonokban hiszel?


Az hogy valami film megtörtént eseményen alapul, nem azt jelenti hogy a valóságot mutatják be, hanem azt hogy fogtak egy sztorit és megváltoztatták hogy eladható film legyen belőle. Ez esetben horrorfilmet csináltak egy történetből azzal hogy démonokat tettek bele, ugyanis egy bolond anya története aki meg akarja ölni a gyerekét kevésbé eladható, mivel arra senki sem kíváncsi.

2015. márc. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagYunk egyformak. Te nem hiszed en meg barhagyonais nem szeretnem hiszem. Nem jokedvembol hidd el
2015. márc. 23. 02:05
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdező, már a kérdésedtől rémálmom volt. :)

Kicsi korom óta olyan vagyok mint malacka.

14 évesen láttam egy jelenetet a "gyerekjáték" című filmből. Volt egy hasonló babája a húgomnak én meg rendesen féltem tőle.

Viszont, ha ennyire félős vagy te is, akkor ne kövesd el azt a hibát, mint én.

Mikor a férjem éjszakás volt, megnéztem a kedvencek temetőjét.

Két gyerekem van és HETEKIG féltem, hogy mikor akarnak megölni. Szóval ha nem bírod ezeket a filmeket, ne nézd. Én is azt hittem, hogy ugyan, nagylány vagyok már...

2015. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!